Frisomat ● Projekty ze stali zimnowalcowanej
Jesteś tutaj: Strona główna » Architekci » Inżynieria

Sami projektujemy nasze hale

Nasi inżynierowie zaprojektują Twoją konstrukcję stalową, a także wykonają stosowne obliczenia. Tego rodzaju zlecenia wykonujemy w bliskiej współpracy z architektem, dzięki czemu może on zaoferować swoim klientom pełen pakiet usług.

 

Taka współpraca niesie także inne korzyści:

  • Pracujesz szybciej - Każdego dnia dodajemy nowe informacje do naszej ogromnej bazy konstrukcji stalowych. Tysiące rozwiązań zostało już przeliczonych w najmniejszym detalu, i można w związku z tym skorzystać z gotowych wyników. Stale aktualizujemy naszą bazę danych dodając nowe konstrukcje oraz adaptując je do zmieniających się lokalnie standardów i norm technicznych.

 

  • Większa wszechstronność - Czy chciałbyś by Twój budynek został idealnie dostosowany do Twoich potrzeb? Nie ma problemu! Wykorzystamy do tego nasz wyjątkowy system Meccano. Mnogość kombinacji nie ma końca.

 

  • Więcej informacji - Nasi inżynierowie to specjaliści wysokiej klasy, specjalizujący się w konstrukcjach ze stali zimnowalcowanej. Doskonale znają ten rodzaj materiału oraz jego wszystkie możliwości. Ponadto realizujemy prace badawczo-rozwojowe w ścisłej współpracy z uniwersytetem KU Leuven oraz Thomas More College. Z przyjemnością włączymy się w Twój projekt badawczy.

 

  • Zgodnie z przepisami - Obliczamy obciążenia klimatyczne zgodnie z lokalizacją miejsca budowy oraz ściśle stosujemy się do wszystkich miejscowych, europejskich oraz międzynarodowych standardów. Nasze ogromne doświadczenie na rynkach międzynarodowych powoduje, że jesteśmy specjalistami w swojej profesji.

 

  • Dedykowane oprogramowanie - Wykorzystywane przez nas oprogramowanie Strengs stworzyliśmy sami, by najdokładniej odpowiadało naszemu systemowi budowy. Jego ocenę i akredytację zleciliśmy zewnętrznej firmie audytorskiej. Ponadto, w naszej pracy wykorzystujemy Solidworks, międzynarodowy standard przemysłu budowlanego, który stosowany jest w projektowaniu przestrzennym konstrukcji stalowych. Do wykonywania szczegółowych obliczeń budowlanych wykorzystujemy SCIA.