Frisomat ● Najszybciej budująca firma w kraju
Jesteś tutaj: Strona główna » Architekci » Inżynieria

Unikalny system montażu

Wszystkie konstrukcje stalowe od Frisomat są budowane z wykorzystaniem takich samych, certyfikowanych materiałów. Dzięki temu mamy o wiele więcej możliwości podczas budowy.

 

  • Łączenie elementów - Każda stalowa płatew, słup lub arkusz blachy zostają połączone w odpowiednich, wyraźnie oznaczonych punktach węzłowych. Pozwala to błyskawicznie wznieść kompletny budynek.

 

  • Ogromna elastyczność - Standardowe elementy pozwalają na opracowanie i stworzenie nieskończonej liczby nowych kombinacji. System Frisomat można z powodzeniem porównać z klockami Meccano lub dużym zestawem Lego. Z przyjemnością pomożemy wykorzystać Twoje kreatywne i innowacyjne pomysły w połączeniu z naszymi konstrukcjami ich ich elementami.

 

  • Ekipa budowlana od Frisomat - Do wzniesienia hali wystarczy dwóch montażystów i lekka ciężarówka wyposażona w dźwig, nawet w przypadku największych konstrukcji. Jest to możliwe dzięki naszemu pomysłowemu systemowi montażu. Nasi montażyści posiadają wszysttkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia - co gwarantuje, że Twój budynek zostanie wzniesiony w bezpieczny sposób, zgodny z zasadami BHP.

 

  • Budynek gotowy - Klient, architekt i Frisomat stanowią doskonały zespół budowlany. Jako architekt nie będziesz miał w związku z tym dużo pracy do wykonania na miejscu budowy. Nasi doświadczeni montażyści wznoszą, a następnie wykończają halę w oferowanym przez nas zakresie, dlatego gdy zakończą pracę, w niektórych przypadkach, jest ona od razu gotowa do użytkowania.