Frisomat ● Hale stalowe wysokiej jakości stal zimnowalcowana.
Jesteś tutaj: Strona główna » Architekci » Inżynieria

Wysokiej jakości stal

To nie przypadek, że pracujemy ze stalą formowaną na zimno. Wykorzystanie tej metody daje liczne korzyści, i dlatego Frisomat z biegiem lat doprowadził ją do perfekcji. Dzięki temu jesteśmy wyjątkowym graczem na rynku produktów ze stali, jedynym który może zaoferować następujące korzyści:

 

  • Trwalsze i lżejsze – Wykorzystywana przez nas stal S390 charakteryzuje wyjątkowo wysoka wytrzymałość, co przekłada się na stosunkowo niewielką wagę konstrukcji. Jest ona nawet bardziej wytrzymała, niż to niezbędne. Dzięki temu elementy naszych konstrukcji są cieńsze, ale bardzo sztywne, co pozwala nam budować budynki szersze i wyższe niż ktokolwiek inny, zapewniając odpowiednią ich trwałość. Niewielka waga ułatwia transport materiałów oraz przyspiesza sam proces budowy.

 

  • Zabezpieczenie antykorozyjne – Każdy arkusz stali, płatew lub słup są powleczone warstwą cynku (galwanizowane) 275g/m kw. Zapewnia to trwałą ochronę Twojego budynku przemysłowego przed korozją, a także utrzymanie wysokiej wytrzymałości konstrukcji przez wiele lat.

 

  • Gwarancja jakości – Każda dostawa stali odbierana przez Frisomat jest tej samej jakości. Każdy zwój stali opatrzony jest stosownym certyfikatem, który pozwala nam dokładnie określić jego pochodzenie oraz jakość.

 

  • Elastyczność oraz swoboda wyboru – Zimnowalcowana stal pozwala nam formować różnego rodzaju elementy szybko i z łatwością, zachowując odpowiednie dla nich właściwości (C, Sgma, Z, itd.) Kładziemy nacisk na rozwój umiejętności formowania stali na zimno, a także dodawanie nowych elementów oraz zastosowań do naszej oferty.

 

  • Szybciej – Nasze budynki są produkowane i wznoszone błyskawicznie. Wznoszenie budynków z lekkiej stali wymaga tylko dwóch montazystów oraz lekkiej ciężarówki wyposażonej w dźwig, a gotowy budynek przemysłowy powstaje w mgnieniu oka.