Frisomat ● Certyfikaty
Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza firma » Certyfikaty

Nasze wyróżnienia

Razem budujemy stalowe budynki przyszłości.

  • Frisomat posiadaczem certyfikatów EN1090 i CE

Europejskie standardy jakości w sektorze budowlanym stają się coraz bardziej rygorystyczne. I to jest słuszne ponieważ użytkownicy mogą być pewni wytrzymałości stosowanych materiałów i konstrukcji budynku. Frisomat niedawno otrzymał drugi niezbędny certyfikat który czyni go jednym z pierwszych konstruktorów stalowych, którego produkty są w pełni zgodne z normami europejskimi .

Podwójny certifikat

Frisomat pracuje wyłącznie na certyfikowanej stali CE. Oznacza to, że wszystkie nasze surowce zostały gruntownie przetestowane na wytrzymałość i trwałość przed ich użyciem w naszych budynkach. Frisomat robi to już od ponad dziesięciu lat

Certyfikat EN1090 jest nowy. Niedawno otrzymaliśmy go po ścisłej kontroli certyfikacyjnej  niemieckiego GSI - SLV z Duisburga . Certyfikat ten gwarantuje, że nasz system budowy i kalkulacji są zgodne z normami europejskimi. Innymi słowy, nasza stal i nasz sposób montażu zostały uznane za całkowicie bezpieczne.

Bądź pewny

Certyfikaty nie czynią naszej stali silniejszą a naszego systemu budowy lepszym. One po prostu dają gwarancję, że budynki  Frisomat przeszły najsurowsze kontrole, od produkcji stali do obróbki i montażu. Można zatem mieć pewność, że nasze twierdzenia o wytrzymałość, odporność na wiatr i ochrony przed korozją są całkowicie prawdziwe.

 

  • Gazela Biznesu 2013

Gazele Biznesu to coroczny ranking prowadzony od 2000 roku dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Frisomat został wyróżniony tytułem Gazeli Biznesu 2013 roku i uplasował się na 716 miejscu w kraju. Udział w rankingu wzieło ponad 4000 przedsiębiorstw z całej Polski.

 

  • Certyfikat ISO 9001:2008

Mamy przyjemność poinformawać iż w 2013 roku pomyślnie przeszliśmy proces recertyfikacji ISO potwierdzający tym samym zgodność Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2008 w zakresie sprzedaży, projektowania i montażu hal stalowych.

 

  • Złota Siódemka Polskiego Rolnictwa

Frisomat został laureatem konkursu "Złota siódemka polskiego rolnictwa 2012" w kategorii Obiekty rolnicze zorganizowanego przez redakcja programu telewizyjnego AGROPOGODA emitowanego na antenie TVNMETEO.

 

  • Aprobata Techniczna ITB

Firma Frisomat posiada Aprobate ITB na wszystkie profile stalowe wykorzystywane w naszych konstrukcjach. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasza hala poradzi sobie nawet w najcięższych warunkach.

 

Gepard Biznesu 2014

Frisomat został nagrodzony w Konkursie na Geparda Biznesu 2014 branży budowlanej według wzrostu wartości rynkowej. Konkurs przeprowadza od 10 lat Instytutu Nowoczesnego Biznesu analizując wyniki finansowe przedsiębiorstw w Polsce.

 

Diament miesięcznika Forbes 2016

Frisomat Sp. z o.o. został wyróżniony  w dziewiątej edycji Diamentów „Forbesa” 2016. Redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju wśród których znalazł się właśnie Frisomat.