Frisomat ● Nasza firma - Historia
Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza firma » Historia

Frisomat

Specjaliści w dziedzinie wznoszenia stalowych budynków przemysłowych.

Frisomat projektuje, opracowuje, produkuje i buduje nowatorskie budynki przemysłowe skonstruowane z galwanizowanej stali walcowanej na zimno. Jako jedyny międzynarodowy producent konstrukcji stalowych, kontrolujemy i zarządzamy całym procesem: od projektu i opracowania do transportu i wykonawstwa.

  

Początki Frisomat

 

Frisomat od 1978 roku produkuje i wznosi budynki przemysłowe.

 

Małe firmy rosną, podobnie jak dzieci. To, co na początku było małym przedsiębiorstwem rodzinnym, dziś jest międzynarodową firmą. Obecnie nasza siedziba główna i centrum rozwoju są zlokalizowane w Belgii, w pobliżu jednego z największych portów na świecie.

  

Innowacyjne stalowe budynki przemysłowe
Frisomat na początku oferował jeden podstawowy rodzaj konstrukcji: stalowe hale z dachem półokrągłym. W tamtych czasach stosowanie tego typu konstrukcji i materiału było przejawem nowoczesności. Innowacyjne podejście jest także typowe dla aktualnej oferty stalowych hal przemysłowych . Ponadto, stale ulepszamy nasze konstrukcje w centrum badań i rozwoju. W rezultacie obecne hale są wyższe, szersze i lżejsze niż kiedykolwiek przedtem.

  

Frisomat na rynkach międzynarodowych
Frisomat buduje stalowe budynki przemysłowe na całym świecie. Do tej pory wznieśliśmy ponad 30.000 hal. Nasze fabryki w Belgii, Rumunii i Brazylii, oraz ponad dwadzieścia filii na całym świecie, zapewniają wysoką jakość naszych budynków. Lokalne, w pełni zintegrowane działy handlowe i techniczne, zapewniają Państwu najlepszą obsługę w najbliższym możliwym miejscu. Te lokalne biura znają Państwa potrzeby. Stanowią one część rodziny Frisomat. Razem tworzymy jedną, wielką sieć, która daje Państwu to, co najlepsze. Tak, jak kółka zębate w ekskluzywnym zegarku szwajcarskim.

  

  • 35 lat doświadczenia
  • 30.000 referencji z całego świata
  • Nowatorskie konstrukcje stalowe w najlepszym wydaniu. 

 

Frisomat w Polsce

 

Frisomat jest obecny w Polsce od 1997 roku. Siedziba firmy mieści się w Stefanowie pod Warszawą. Dzięki nowatorstwu polskich pracowników Frisomat powstało już 450 budynków stalowych w całej Polsce - a to dopiero początek.

Jesteśmy do Państwa usług!