Frisomat ● Nasza firma - Innowacyjność
Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza firma » Korzyści

Frisomat to innowacja

Ekspert w dziedzinie konstrukcji stalowych


O co najpierw zapyta Cię Frisomat? O to, do czego niezbędny jest Ci nowy budynek. To ważne, ponieważ determinuje jego rozmiar oraz wykończenie. Dzięki temu nie zamówisz więcej, niż jest Ci niezbędne. Podsumowując: pomagamy Ci podjąć właściwe decyzje. A ponadto: nasi projektanci idą o krok dalej, i korzystając ze zdobytych doświadczeń nieustannie ulepszają nasze budynki.

 

Rozwój do podstawa

Pomysłowa konstrukcja naszych stalowych budynków jest rezultatem nieustannych prac badawczych. Każdy element został szczegółowo zaprojektowany przez naszych inżynierów, którzy każdego dnia pracują nad udoskonalaniem naszych projektów.

 

Wykonywane przez nas testy to gwarancja bezpieczeństwa

Pracując we współpracy z uniwersytetem KU Leuven (Belgia) nasi eksperci nieustannie badają wytrzymałość naszych elementów w Centrum Innowacji. W ten sposób możemy zagwarantować, że nasze hale, stawią czoła nawet najbardziej niekorzystnym warunkom pogodowym z łatwością, oraz że będą Ci służyć przed długie lata.

 

Badania i rozwój to przyszłość

Nie bez powodu Frisomat nazywa się "Liderem w dziedzinie konstrukcji stalowych": hale stalowe, które obecnie posiadamy w ofercie dalece wyprzedzają swoje czasy. Jesteśmy pewni, że będzie to dotyczyć także naszych przyszłych projektów. Dlatego nasi inżynierowie nieprzerwanie pracują nad doskonaleniem naszej oferty.

 

Dowiedz się więcej o naszym systemie budowy