Frisomat ● Delta - stalowy magazyn w atrakcyjnej cenie
Jesteś tutaj: Strona główna » 10 unikalnych modeli » Strona główna

Delta+

Atrakcyjny cenowo magazyn.

  • Tradycyjny budynek dwuspadowy- Dach o nachyleniu 10 stopni, szerokość od 7 do 16m, wysokość do 6m, długość bez ograniczeń.
  • Wysoka jakość w niskiej cenie- Delta+ to najtańszy i najszybszy sposób powiększenia przestrzeni magazynowej.
  • Trwałe elementy- Wszystkie elementy konstrukcji hali typu Delta+ wykonujemy z najwyższej jakości stali HSS.

Pobierz ulotkę DELTA+
Delta+ to stalowa hala o szerokiej gamie zastosowań: jako budynek tymczasowy, magazyn, warsztat, stodoła itd.

Kalenica »
Izolacja »
Stalowa okładzina dachu »
Przezroczyste panele »
Solidny fundament »
Słupy stalowe »
Prefabrykowane elementy łączące »
Stężenia wiatrowe zapewniają dodatkową stabilność »
Rynny i rury spustowe »
Dodatki »
Okładziny ścian »
Brama rozsuwana »

Kalenica

Dach o nachyleniu 10 stopni

Twoja hala stalowa posiada dach o klasycznym nachyleniu 10 stopni dzięki czemu uzyskuje charakterystyczny wygląd.

 

Izolacja

Wysokiej klasy materiały izolacyjne

Bez względu na warunki panujące na zewnątrz, wnętrze hali ma być suche i komfortowe. Gwarantuje to powłoka alufox. Montujemy ją od wewnętrznej strony pokrycia, dzięki czemu ograniczamy powstawanie skroplin i zabezpiecza wnętrze przed skrajnymi temperaturami. Jednak w przypadku przechowywania niektórych towarów izolacja termiczna nie jest wymagana. Decyzja należy do Ciebie.

 

 

Stalowa okładzina dachu

Pokrycie hali

Elementy pokrywające halę Delta+ wykonywane są z wysokiej jakości stali i przygotowywane na wymiar w naszej fabryce. Wszystkie arkusze blachy trapezowej doskonale do siebie pasują, co znacznie przyspiesza montaż.

 

Kolorystyka

Hala Delta+ dostępna jest w dwóch kolorach: CPF 9002 (biały) i CPF 7022 (ciemnoszary).

Przezroczyste panele

Światło dzienne w Twojej hali

Z pewnością chciałbyś zapewnić dobre doświetlenie wnętrza Twojego magazynu lub składu. Nie potrzebujesz w tym celu elektryczności. Dzięki zastosowaniu kilku naświetli w poszyciu hali uzyskasz ten sam efekt bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za energię. Ponadto światło dzienne jest dużo bardziej przyjemne dla przebywających we wnętrzu osób.

 

Doskonałe dopasowanie

Naświetla są montowane przez nas podczas wznoszenia całej konstrukcji hali. Są one przygotowane w naszej fabryce do szybkiego montażu - dostarczane są wraz z pozostałymi elementami montażowymi.

Solidny fundament

Wybuduj gdziekolwiek zechcesz

Hale Delta+ mogą zostać wybudowane niemal wszędzie. Oczywiście, najłatwiej jest wybudować halę na płaskim terenie, ale jesteśmy w stanie wznieść dla Ciebie halę Delta+ również na nierównej powierzchni.

 

Stal na betonie = budynek trwały jak skała

Twoja stalowa hala Delta+ zostanie wzniesiona na  prefabrykowanych blokach fundamentowych Frisomat. Jeśli masz już fundament lub betonową płytę? To nie problem - możemy zakotwić konstrukcję z wykorzystaniem specjalnych kotew oraz kołków rozporowych.

 

Słupy stalowe

Ściany wysokości od 3 do 6 metrów

Ściany Twojej stalowej hali Delta+ mogą mierzyć od 3 do 6 metrów wysokości. Miejsce pod dwuspadowym dachem o nachyleniu 10 stopni pozwala na przechowywanie jeszcze wielu dodatkowych przedmiotów i towarów.

 

Maksymalna rozpiętość do 15 metrów

Twoja hala Delta+ będzie mogła mieć rozpiętość od 7 do 15 metrów. Dzięki temu jest to hala doskonale sprawdzająca się w roli ekonomicznego magazynu.

 

Stal najwyższej jakości

Słupy w Twojej hali Delta+ wykonane są z bardzo wytrzymałej, zimnowalcowanej stali HSS, dzięki czemu są lekkie i niezwykle trwałe. Wszystkie elementy są galwanizowane i pokryte grubą warstwą cynku - 275g/m2. Ta standardowa powłoka zabezpiecza Twoją halę przed korozją oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Prefabrykowane elementy łączące

 

Wszystkie elementy hali Delta+ są produkowane w naszej własnej fabryce. Podczas montażu hali wystarczy połączyć dostarczone na plac budowy gotowe elementy tak aby powstał Twój wymarzony budynek. Rekordowo krótki czas, atrakcyjna cena to tylko niektóre zalety hali typu Delta+.

 

Stal galwanizowana

Materiałem wykorzystywanym do produkcji hali Delta+ jest galwanizowana zimnowalcowana stal. Dzięki temu konstrukcja budynku jest niezwykle lekka i trwała.

 

Gotowa do montażu

Nikt nie chce marnować czasu. Dlatego zredukowaliśmy czas montażu do minimum - jest to możliwe dzięki systemowości budynku i zastosowaniu prefabrykowanych elementów.

Stężenia wiatrowe zapewniają dodatkową stabilność

Lekkie, ale solidne

Wykorzystanie C-profili wykonanych z zimnowalcowanej stali powoduje, że hala Delta+ jest niezwykle lekka i trwała, co pozwala obniżyć koszty produkcji i transportu. Jednakże w kwestii wytrzymałości nie uznajemy kompromisów: Twoja hala Delta+ jest stabilna, bezpieczna, oraz spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa.

 

Wyjątkowa solidność dzięki zastosowaniu stężeń wiatrowych

W przypadku hal wiatr może wywierać znaczne obciążenia na konstrukcję stalową. Aby mieć pewność, że budynek bez problemu stawi czoła nawet najbardziej ekstremalnym warunkom, konstrukcje naszych hal wzmacniane są za pomocą stężeń wiatrowych. Stężenia wiatrowe to standardowy element wyposażenia hali Delta+.

Rynny i rury spustowe

Rynny i rury spustowe

Zawsze wykańczamy swoje hale poprzez zamontowanie rynien stalowych oraz odpowiedniej ilości rur spustowych PVC.

 

Obliczone przez naszych inżynierów

Ilość rur spustowych zależy oczywiście od powierzchni Twojego dachu. Zaplanujemy wszystko w taki sposób, by woda deszczowa była odprowadzana z Twojego dachu tak efektywnie, jak to możliwe.

Dodatki

Elastyczność i wolny wybór

Możesz wybrać elementy dodatkowe, które zamontujemy w Twojej hali. Dodatkowe okna, brama czy drzwi? Antresola? Delta+ gwarantuje maksymalne dopasowanie do Twoich potrzeb.

 

Wyposaż swoją halę Delta+ jak zechcesz

Oczywiście, sposób wyposażenia hali zależy od rodzaju działalności jaką prowadzisz. W każdym przypadku będziesz mógł wybierać spośród różnego typu dodatków, które pozwolą Ci dostosować swoją Deltę+ do Twoich potrzeb.

Okładziny ścian

Pokrycie hali

Elementy pokrywające halę Delta+ wykonywane są z wysokiej jakości stali i przygotowywane na wymiar w naszej fabryce. Wszystkie arkusze blachy trapezowej doskonale do siebie pasują, co znacznie przyspiesza montaż.

 

Kolorystyka

Hala Delta+ dostępna jest w dwóch kolorach: CPF 9002 (biały) i CPF 7022 (ciemnoszary).

 

Brama rozsuwana

Szeroka brama

Chciałbyś zamontować szeroką bramę w swojej hali DELTA+? To nie problem. Wyposażymy Twoją halę w bramę dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

Stabilność konstrukcji

Montaż drzwi czy bramy, a nawet kilku, nie ma negatywnego wpływu na wytrzymałość konstrukcji hali. Nasi inżynierowie obliczają nośność z najwyższą dokładnością na etapie planowania, dlatego gdy brama zostanie zamontowana będziesz miał pewność, że hala będzie stabilna i wytrzymała.