Frisomat ● Omega - półokrągła hala magazynowa
Jesteś tutaj: Strona główna » 10 unikalnych modeli » Strona główna

Omega+

Hale półokrągłe dla tymczasowego lub stałego magazynowania.

  • Dokładnie na wymiar – Omega+ to model oferujący rozpiętość od 12 do 20 metrów, oraz wysokość do 5,5 metra - sam wybierzesz idealną wielkość.
  • Wiele możliwości – Pomysłowa konstrukcja hali Omega+ powoduje, że doskonale sprawdzi się w roli hangaru lub magazynu.
  • Wykończenie wedle życzenia – Potrzebujesz sporo światła we wnętrzu? Szerokiej bramy? To nie problem: wykończymy Twoją halę Omega+ zgodnie z życzeniem.


Pobierz ulotkę OMEGA+ 
Hale stalowe od Frisomat są szybkie w montażu i niezwykle trwałe. Ponadto konstrukcja hali Omega+ umożliwia demontaż i przeniesienie na nowe miejsce.
 

Wybierz bramę »
Eleganckie stalowe poszycie »
Naświetla dachowe »
Praktyczne dodatki »
Solidny fundament dla hali Omega »
Izolacja dla bezpieczeństwa Twoich towarów »

Wybierz bramę

Brama przesuwna

Frisomat może zamontować bramę przesuwną w Twojej hali Omega+. Będzie ona doskonale dopasowana do pozostałych elementów konstrukcji, ponieważ zostanie wykonana z tej samej stali co pozwoli uzyskać spójny wygląd całości. Ponadto możesz sam zdecydować jakiego koloru bramę mamy dla Ciebie zamontować.

 

Maksymalna szerokość

Sam zdecydujesz jakiej szerokości bramy potrzebujesz. Może ona być niemal tak szeroka jak Twój budynek, dzięki czemu samoloty lub wielkogabarytowe towary będą mogły zostać z łatwością wprowadzone do wnętrza.

Eleganckie stalowe poszycie

Hala o półokrągłym dachu i szerokości do 20 metrów.

Omega+ to następca hali Omega,  pierwszej hali wyprodukowanej i zmontowanej przez Frisomat ponad 30 lat temu. Rozpiętość hali może sięgać 20 metrów przy wysokości nie mniejszej niż 7,5 metra. Dzięki temu wnętrze oferuje niesamowicie dużą przestrzeń np. magazynową.

 

Najwyższej jakości stal HSS

Poszycie hali Omega+ wykonane jest z wysokiej jakości stali, która wytrzyma nawet najbardziej niekorzystne warunki. Korozja, deszcz, grad, promienie słoneczne, itd.: poszycie Omegi + jest odporne na każde z nich.

 

Stalowa ocynkowana ogniowo konstrukcja

Stalowe poszycie spoczywa na wyjątkowo trwałej i lekkiej ocynkowanej ogniowo konstrukcji. Tego typu konstrukcja łączy wytrzymałość i stabilność z rekordowo szybkim czasem montażu - to tego właśnie szukasz!

Naświetla dachowe

Światło dzienne w Twojej hali

Z pewnością chciałbyś zapewnić dobre doświetlenie wnętrza Twojego magazynu lub składu. Nie potrzebujesz w tym celu elektryczności. Dzięki zastosowaniu kilku naświetli w poszyciu hali uzyskasz ten sam efekt bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za energię. Ponadto światło dzienne jest dużo bardziej przyjemne dla przebywających we wnętrzu osób.

 

Doskonałe dopasowanie

Naświetla są montowane przez nas podczas wznoszenia całej konstrukcji hali. Są one przygotowane w naszej fabryce do szybkiego montażu - dostarczane są wraz z pozostałymi elementami montażowymi.

Praktyczne dodatki

Drzwi i okna tam, gdzie chcesz

Większość budynków typu Omega+ jest wyposażona w jedną bramę przesuwną w ścianie szczytowej, ale oczywiście możesz to zmienić. Wszystko zależy od Ciebie.

 

Żadnych zbędnych elementów

Omega+ to najbardziej funkcjonalny magazyn ze stali zimnowalcowanej. Nasze projekty zawsze uwzględniają wszelkie indywidualne potrzeby i sugestie klienta: przestrzenne wnętrze hali pozwoli Ci wykorzystać je tak jak zechcesz.

Solidny fundament dla hali Omega

Betonowe fundamenty

Wybudujemy Twoją halę Omega+ na prefabrykowanych betonowych blokach fundamentowych. Konstrukcja hali będzie zakotwiona bezpośrednio do nich. Wolałbyś zastosować ławę fundamentową? Jeżeli tak, możemy się dostosować do Twoich potrzeb.

 

Przenośna i trwała

Główną zaletą hali Omega+ jest jej łatwy montaż i demontaż. Chciałbyś przenieść swoją halę Omega+ w inne miejsce po pewnym czasie? To nie problem: możesz zdemontować halę, oddzielić od betonowych fundamentów i wznieść w innym miejscu bez niekorzystnego wpływu na wytrzymałość konstrukcji.

Izolacja dla bezpieczeństwa Twoich towarów

Najwyższej jakości izolacja

Bez względu na warunki panujące na zewnątrz, wnętrze hali ma być suche i komfortowe. Gwarantuje to powłoka alufox. Montujemy ją od wewnętrznej strony pokrycia, dzięki czemu ograniczamy powstawanie skroplin i zabezpiecza wnętrze przed skrajnymi temperaturami. Jednak w przypadku przechowywania niektórych towarów izolacja termiczna nie jest wymagana. Decyzja należy do Ciebie.