AgroShow 2015 już wkrótce

Aktualności

AgroShow 2015 już wkrótce

Już dziś zapraszamy serdecznie na nasze stoisko firmowe na nadchodzących targach AgroShow 2015 w Bednarach.AGRO SHOW jest najważniejszym wydarzeniem w branży techniki rolniczej i jedną z największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie. AGRO SHOW to rolnictwo, w pełnym znaczeniu tego słowa. Do wystawców oferujących maszyny rolnicze dołączyli producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz innych branż związanych z rolnictwem, a także instytucji finansowych, dzięki czemu rolnicy odwiedzający AGRO SHOW mogą zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa oraz uzyskać wszelką informację i pomoc o charakterze technicznym, agronomicznym i ekonomicznym. 

W tym roku Frisomat zaprosił na swoje stoisko również współwystawców - wieloletnich partnerów firmę KINGSPAN Sp. z o.o. lidera sektora płyt warstwowych, NASSAU Polska Sp. z o.o. producenta wysokiej jakości bram segmentowych oraz MACULEWICZ CONSULTING Sp. z o.o. agencję specjalizującą się w dotacjach unijnych.

 Naciśnij aby powiększyćNaciśnij aby powiększyćNaciśnij aby powiększyć

 

 

Podczas tegorocznej wystawy pragniemy odpowiedzieć na wszelkie pytania i zaoferować kompleksową obsługę każdemu zainteresowanemu klientowi.

 

 

TERMIN: 18-21.09.2015Naciśnij aby powiększyć

LOKALIZACJA: Bednary k. Poznania

SEKTOR: F

NR DROGI ZWIEDZANIA: 4

STOISKO: 485

 

PLAN WYSTAWY