Frisomat - gwarancja najwyższej jakości

Aktualności

Frisomat - gwarancja najwyższej jakości

Frisomat posiadaczem certyfikatów EN1090 i CE
Europejskie standardy jakości w sektorze budowlanym stają się coraz bardziej rygorystyczne . I to jest słuszne ponieważ użytkownicy mogą być pewni wytrzymałości stosowanych materiałów i konstrukcji budynku. Frisomat niedawno otrzymał drugi niezbędny certyfikat który czyni go jednym z pierwszych konstruktorów stalowych, którego produkty są w pełni zgodne z normami europejskimi .
 
Podwójny certifikat
Frisomat pracuje wyłącznie na certyfikowanej stali CE . Oznacza to, że wszystkie nasze surowce zostały gruntownie przetestowane na wytrzymałość i trwałość przed ich użyciem w naszych budynkach. Frisomat robi to już od ponad dziesięciu lat
Certyfikat EN1090 jest nowy. Niedawno otrzymaliśmy go po ścisłej kontroli certyfikacyjnej   niemieckiego GSI - SLV z Duisburga . Certyfikat ten gwarantuje, że nasz system budowy i kalkulacji są zgodne z normami europejskimi. Innymi słowy , nasza stal i nasz sposób montażu zostały uznane za całkowicie bezpieczne.

Bądź pewny
Certyfikaty nie czynią naszej stali silniejszą a naszego systemu budowy lepszym. One po prostu dają gwarancję, że budynki  Frisomat przeszły najsurowsze kontrole, od produkcji stali do obróbki i montażu. Można zatem mieć pewność, że nasze twierdzenia o wytrzymałość, odporność na wiatr i ochrony przed korozją są całkowicie prawdziwe.