Frisomat ● Producent budynków przemysłowych i konstrukcji stalowych
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Biura i salony » Referencje

Biuro wraz z przestronnym magazynem

Każda firma chce mieć reprezentacyjną siedzibę, dlatego poza budową magazynku w systemie Frisomat, zdecydowaliśmy się równiez na biuro.

 

Jeden z największych w Europie magazynów z asortymentem chłodniczym należy do firmy Berling S.A. Firma, na swój asortyment potrzebowała nie tylko dużą przestrzeń magazynową, ale również reprezentacyjne biuro wraz z salonem sprzedaży. Naciśnij aby powiększyćDzięki temu, że system Frisomat łatwo dostosować do swoich potrzeb, powstało przestronne pomieszczenie biurowe, które spełnia wszelkie wymogi oraz zapewnia komfortowe miejsce pracy dla wszystkich pracowników.

 

Solidna i trwała konstrukcja

Naciśnij aby powiększyć

Zastosowanie kratownicy w dachu konstrukcji budynku Astra, umożliwiło stworzenie ogromnej, niepodpieranej hali. Od frontu budynku  firmy Berling S.A. powstało biuro, którego wyjątkową ozdobą są ogromne, przeszklone drzwi, a przestrzeń wewnątrz rozjaśniają okna przez które wpada światło słoneczne. Konstrukcje budynków firmy Frisomat są eleganckie, estetyczne, ale też dają bezpieczeństwo i trwałość na lata.