Frisomat ● Producent budynków przemysłowych i konstrukcji stalowych
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Biura i salony » Referencje

Elegancki budynek biurowy

„Zależało nam na eleganckim i praktycznym projekcie. Wtedy zobaczyliśmy Astrigmę i już wiedzieliśmy, że to będzie nasza siedziba!”

 

Siedzibę firmy A-Z Decor w Nadarzynie wybudowano w 2007 roku. Salon sprzedaży ekskluzywnych artykułów dekoracyjnych wymaga odpowiedniej powierzchni do przechowywania towaru. Powinien mieć również atrakcyjny wygląd. Siedziba firmy jest wszakże jej wizytówką.Naciśnij aby powiększyć
Te wymagania zaspokoił projekt Astrigma firmy Frisomat. Na powierzchni 765m2 powstało biuro wraz z magazynem oraz dodatkowy magazyn o jednospadowym dachu, który sprawił, że mimo dużej powierzchni hala zyskała na lekkości.

 

Marzenia, które mogą się spełnić

 

Industrialny styl hali Astrigma został ożywiony przez dodanie dużych okien, które doświetlają wnętrze i nadają budynkowi ciepłego charakteru. Możliwość personalizacji projektów pozwala na stworzenie wnętrza zgodnego z zamysłem klienta.Naciśnij aby powiększyćBez względu na rodzaj prowadzonej działalności każdą halę firmy Frisomat można dopasować do własnych potrzeb. Astrigma to wysoka jakość, mocna konstrukcja i ogrom możliwości – tak, aby spełniały się marzenia.

 

Jesteś zainteresowany budową budynku biurowego ze stali? Skontaktuj się z nami >