Frisomat ● Producent budynków przemysłowych i konstrukcji stalowych
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Biura i salony » Referencje

To baza materiałowa. I biuro!

 

„Zbudowaliśmy wizerunek naszej firmy poprzez wysoką jakość pracy, sumienność i doświadczenie. Tych cech szukamy również u firm z którymi współpracujemy. Frisomat to firma godna polecenia.”

 

Naciśnij aby powiększyćFirma MABAU Polska zajmuje się kompleksowym wykonawstwem dróg i ulic wraz z towarzyszącą im infrastrukturą tj. wodociągami, sieciami elektroenergetycznymi i teletechnicznymi, kanalizacjami sanitarnymi i deszczowymi, a także inżynierią ruchu. Siedziba firmy MABAU Polska to budynek Ceptra firmy Frisomat. Mieści w sobie zarówno biuro, jak i bazę materiałowo – sprzętową firmy. Firma znajduje się w miejscowości Baniocha pod Warszawą, jednak zlecenia budowlane wykonywane są na terenie całej Polski. Inwestycja w rozwój firmy i stałe poszerzanie oferty pozwoliło na stworzenie parku maszyn umożliwiającego wykonanie wszelkiego rodzaju usług drogowych. Jakość usług firmy i doświadczenie zespołu inżynierów były wielokrotnie doceniane przez inwestorów.

 


Elegancki wygląd i nowoczesna konstrukcja

 

Budynek Ceptra powstaje od podstaw w zakładzie produkcyjnym firmy Frisomat. Jego elementy są zabezpieczone poprzez zastosowanie stali zimnowalcowanej. Daje to gwarancję trwałości elementów konstrukcji. Budynki Frisomat tworzone są z najwyższej jakości elementów, a możliwość dostosowania budynku do własnych potrzeb sprawia, że siedziba firmy może rozwijać się razem z nią. Rozbudowa projektów firmy Frisomat jest bowiem niemal nieograniczona.