Frisomat ● Chłodnie - Budynki i projekty hal
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Chłodnictwo » Strona główna

Chłodnie

Twój biznes wymaga stosowania chłodni? Zaufaj doświadczeniu Frisomat!

  • Przestronna chłodnia, w której będziesz mógł bezpiecznie składować produkty wrażliwe na wysokie temperatury i łatwo psujące się? Takie właśnie hale wznosi Frisomat. Którykolwiek ze standardowych modeli hal wybierzesz, każdy jest trwały, odporny na oddziaływanie wody i wiatru.
  • Twoja dotychczasowa chłodnia nie jest dla Ciebie wystarczająco przestronna? Jesteśmy w stanie wybudować dla Ciebie chłodnię tak dużą, jak zechcesz. Dzięki temu będziesz mógł składować tyle produktów, półproduktów i surowców, ile będzie niezbędne!
  • Wznoszenie lekkich konstrukcji przez Frisomat trwa znacznie krócej, niż w przypadku budynków murowanych. Budowa takiej chłodni nie wymaga dużych nakładów prac montażowych ani budowlanych przy przygotowaniu fundamentów, a izolacja montowana przez naszych doświadczonych montażystów jest doskonale dopasowana do Twoich potrzeb. Ponadto jej elementy są wykonywane na wymiar w naszej fabyce w Antwerpii - dokładnie tak samo, jak wszystkie pozostałe części konstrukcji Twojej hali. Dzięki temu mamy pewność, że całość będzie można łatwo i perfekcyjnie połączyć podczas wznoszenia hali. Twoja nowa chłodnia zostanie wzniesiona w mgnieniu oka i będzie Ci służyła przez długie lata.