Frisomat ● Producent budynków przemysłowych i konstrukcji stalowych
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Chłodnictwo » Pytania

Jak szybko powstanie moja nowa chłodnia?

Chcesz móc korzystać ze swojej nowej chłodni od razu? Nie za rok? Mamy dobrą wiadomość! Frisomat zbuduje Twoją halę błyskawicznie.

W pracy wykorzystujemy wyłącznie stal zimnowalcowaną, a cały proces produkcji realizujemy we własnej fabryce. Dzięki temu możemy produkować i wznosić hale w mgnieniu oka.

 

  • Błyskawiczne przygotowanie konstrukcji - to przepis na sukces!


Frisomat sam nadzoruje cały proces produkcji - od projektu do budowy. Ponieważ nie dopuszczamy do przestojów, wszystko odbywa się niezwykle szybko i płynnie. Zauważysz różnicę!

 

  • Budowa hali z wykorzystaniem materiałów szybkich w obróbce

 

Wznosimy hale wyłącznie z galwanizowanej, zimnowalcowanej stali. W ten sposób oszczędzamy czas potrzebny na jej obróbkę, a hala jest gotowa do użytku szybciej. Ponadto, ponieważ budowa Twojej chłodni odbędzie się w oparciu o jedną z naszych 10 standardowych konstrukcji, wszystkie etapy realizacji zamówienia, od projektu po wzniesienie kompletnego budynku, będą przebiegały sprawniej.

 

  • Budowa ze specjalistami

 

Dwóch montażystów i lekka ciężarówka wyposażona w dźwig wystarczą do wzniesienia kompletnej konstrukcji chłodni. Wytrzymałe, ale lekkie elementy stalowe umożliwiają montaż w mgnieniu oka. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie części pasują do siebie doskonale. Tak samo przygotwywane są elementy izolacji - dostarczamy je na miejsce budowy przygotowane do szybkiego montażu. Pozatym, prace ziemne ograniczamy do niezbędnego minimum.

 

Frisomat w przeciągu kilku miesięcy wybuduje dla Ciebie taką chłodnię, o jakiej marzyłeś. Od przyjęcia zamówienia do jego realizacji wszystko wykonywane jest szybko, ale z maksymalną dbałością o szczegóły.