Frisomat ● Producent budynków przemysłowych i konstrukcji stalowych
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Chłodnictwo » Referencje

Sigma - pojemna i ekonomiczna

„Każdy etap produkcji borówki amerykańskiej jest przemyślany i zaplanowany. Sigma pozwoliła nam stworzyć warunki do przechowywania owoców bez zbędnych kosztów. Wygląda ładnie i spełnia swoje zadanie w stu procentach”.

 

Naciśnij aby powiększyćPaństwo Justyna i Krzysztof Jarosińscy od 25 lat zajmują się uprawą borówki amerykańskiej. Plantacja borówki to połączenie doświadczenia, cierpliwości w doborze odpowiedniego stanowiska i warunków atmosferycznych oraz odpowiednie nawożenie. Ogrom pracy włożony w uprawę tych wybornych jagód, wymaga zabezpieczenia zbiorów we właściwych warunkach, które pozwolą na zachowanie smaku i turgoru owoców. Dlatego też Państwo Jarosińscy zdecydowali się na budowę chłodni według projektu firmy Frisomat. Hala Sigma to 476 m2 powierzchni dostosowanej do przechowywania borówki amerykańskiej. Takiej wielkości hala całkowicie zaspokaja potrzeby plantacji, która dostarcza owoce swym klientom przez cały okres owocowania borówek.

 

Przemysłowy lecz elegancki

 

Projekty firmy Frisomat to Naciśnij aby powiększyćnie tylko praktyczne, ekonomiczne przestrzenie. Hala Sigma o nachyleniu dachu 22º to projekt w surowym, industrialnym stylu, który nie tylko zabezpiecza potrzeby klienta, ale też daje możliwość całkowitej personalizacji i doboru akcesoriów. Dodatkowe zadaszenia, różnego rodzaju okna i drzwi, antresole czy bramy to niewielka część ogromu możliwości przystosowania hali do własnych potrzeb. Sigma to wysoka jakość i elegancja.