Frisomat ● Budynki tymczasowe szybkie w budowie
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Hale tymczasowe » Pytania

Ile trwa budowa hali tymczasowej Frisomat?

Tymczasowa hala produkcyjna lub magazynowa? Musi być błyskawicznie do użytku. Dobra wiadomość: Frisomat wyprodukuje i wzniesie Twoją halę w mgnieniu oka. Nasz sekret? Produkujemy elementy wyłącznie ze stali zimnowalcowanej, a cały proces produkcji odbywa się w naszej fabryce. To ogromna różnica!

 

  • Szybka produkcja hal dla zastosowań tymczasowych


Frisomat kontroluje cały proces od produkcji po ukończenie budowy: nasi inżynierowie przygotowują kompletne projekty, wszystkie elementy są produkowane w naszej fabryce, a następnie kompleksowo zajmujemy się transportem i wzniesieniem konstrukcji hali. Nasi specjaliści zajmują się wszystkim: od przygotowywania szczegółowych wycen, przez projekt, transport po wzniesienie Twojej hali. Ponadto, ponieważ nigdy nie dopuszczamy do powstawiania jakichkolwiek przestojów, cały proces realizacji zamówienia przebiega błyskawicznie.

 

  • Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala oszczędzać czas

 

Twoja hala tymczasowa zostanie wykonana z galwanizowanej, zimnowalcowanej stali. Wymaga to mniejszej ilości obróbki niż przy zastosowaniu stali innego typu, dzięki czemu Twoja konstrukcja jest gotowa w krótszym czasie. Konstrukcja Twojej hali będzie oparta na jednym z 10 standardowych modeli. Dzięki temu proces projektowania, produkcji i montażu przebiega płynnie i bezproblemowo.

 

  • Szybka budowa Twojego budynku tymczasowego

 

Obawiasz się kłopotów i niedogodności związanych z budową? Niepotrzebnie: wybudujemy Twoją halę tymczasową zanim się obejrzysz. Dwóch montażystów i lekka ciężarówka wyposażona w dźwig wystarczą. Jest to możliwe, ponieważ elementy wykonane ze stali zimnowalcowanej są wytrzymałe i lekkie zarazem, dzięki czemu ich przenoszenie i montaż nie sprawiają trudności. Ponadto, dzięki temu, że hale Frisomat dostarczane są w kompletnych pakietach, wszystko do siebie doskonale pasuje i montaż przebiega sprawie i szybko.

 

Podsumowując: Frisomat błyskawicznie wzniesie halę tymczasową, której pilnie potrzebuje Twoja firma. Od zamówienia do ukończenia budowy zajmie nam to tylko kilka miesięcy, a na każdym etapie realizacji zadbamy także o wysoką jakość.