Frisomat ● Tymczasowe budynki przemysłowe dla Verwater
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Hale tymczasowe » Referencje

Hala tymczasowa - praktyczny magazyn

„Każde gospodarstwo potrzebuje magazynu – hala Sigma to wybór doskonały”Naciśnij aby powiększyć

Sposób przechowywania sprzętu i maszyn ma ogromny wpływ na utrzymanie go w dobrej kondycji technicznej. Dlatego pan Eugeniusz Kiewlak zdecydował o budowie w jego gospodarstwie rolnym hali stalowej Sigma.  Hala o szerokości 12 m, długości  17 m i wysokości 4,5 m doskonale wkomponowała się w otoczenie.

 

Hala na miarę naszych potrzeb

Sigma to model niezwykle praktyczny, którego dostosowanie do potrzeb inwestora jest możliwe niemal w każdym aspekcie. Na potrzeby gospodarstwa pana Eugeniusza hala została wyposażona w dwie szerokie bramy dzięki czemu wprowadzanie i wyprowadzanie maszyn rolniczych nie wymaga wykonywania skomplikowanych manewrów w jej wnętrzu. Ponadto w dachu zamontowano świetliki, dzięki czemu wnętrze wypełnione jest światłem słonecznym, co pozwala na uzyskanie znacznych oszczędności energii elektrycznej.

 

Stabilna nawet na nierównym gruncieNaciśnij aby powiększyć

Hala Sigma w gospodarstwie pana Eugeniusza wybudowana została na nierównym gruncie. Jej posadowienie i trwałe umocowanie było możliwe dzięki zastosowaniu naszego systemu prefabrykowanych fundamentów. Hala jest stabilna i wytrzymała, a gdy nastąpi potrzeba jej przeniesienia – Frisomat nadejdzie z pomocą.