Frisomat ● Producent budynków przemysłowych i konstrukcji stalowych
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Hodowla zwierząt » Referencje

Ferma drobiu w hali stalowej

„Poszukiwaliśmy solidnych budynków na lata. Hale KAPPA spełniają nasze wszystkie wymagania – dlatego zamówiliśmy ich aż sześć!”.

Naciśnij aby powiększyćBudowa fermy brojlerów kurzych na zamówienie Parku Drobiarskiego Sp. z o.o. to ogromne przedsięwzięcie, którego realizację powierzyliśmy firmie Frisomat, posiadającej wieloletnie doświadczenie w budowie tego typu konstrukcji. 6 budynków KAPPA o łącznej powierzchni ponad 3 tys. m2 zapewnia odpowiednią ilość miejsca na potrzeby dużej hodowli. To inwestycja w przyszłość naszej firmy.

 

Trwałość konstrukcji

Naciśnij aby powiększyćKonstrukcja oparta na stali zimnowalcowanej powoduje, że hale KAPPA są niezwykle trwałe. Ponadto tylko ten model, jako jedyny na rynku, zapewnia tak ogromną przestrzeń bez konieczności stosowania dodatkowych podpór wewnętrznych, dzięki czemu powierzchnia hali nie jest w żaden sposób podzielona.  To bardzo ważne argumenty, które zadecydowały do wyborze modelu KAPPA na cele budowy fermy. Dzięki temu będziemy mogli dbać wyłącznie o rozwój naszej firmy, pewni że nowe hale posłużą nam przez wiele lat.

 

Poproś o wycenę Twojej hali >