Frisomat ● Cena krytej ujeżdżalni
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Jeździectwo » Pytania

Ile będzie kosztowała budowa mojej krytej ujeżdżalni?

Frisomat posiada szeroką ofertę hal stalowych, które doskonale sprawdzą się w roli Twojej nowej krytej ujeżdżalni. Różnią się pod względem wymiarów, ale wszystkie wznoszone są w oparciu o nasz system prefabrykowanych konstrukcji stalowych, co gwarantuje szybką realizację zamówienia oraz przystępną cenę. Końcowy koszt inwestycji zależy od rozmiarów hali oraz jej wyposażenia i wykończenia.

 

Podczas przygotowywania wyceny bierzemy pod uwagę:

 

  • Rozmiary i kąt nachylenia dachu

 

Stalowa hala Frisomat to doskonała jakość za niewygórowaną cenę. Ostateczny koszt będzie zależał od ilości stali niezbędnej do wzniesienia konstrukcji Twojej hali - tu największy wpływ ma szerokość, wysokość oraz rodzaj zastosowanego dachu. Zastosowanie dachu dwuspadowego pozwala ograniczyć ilość stali niezbędnej do wzniesienia hali, a co za tym idzie - obniżyć koszt budowy.

 

  • Wykończenie hali

 

Standardowe hale Frisomat są przyjemne w użytkowaniu i komfortowe. Ich "podstawowe wersje" doskonale nadają się do wykorzystania jako kryte ujeżdżalnie. Chciałbyś zamontować dodatkowe elementy wyposażenia, zadaszenie lub szeroką bramę? Jeżeli tak, Frisomat z przyjemnością je dla Ciebie zamontuje.

 

Poproś o wycenę krytej ujeżdżalni.