Frisomat ● Wyposażenie dodatkowe krytej ujeżdżalni
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Jeździectwo » Pytania

Jakie dodatki mogę zamontować w mojej krytej ujeżdżalni?

Planujesz budowę krytej ujeżdżalni z Frisomat? Jeżeli tak - będziesz miał pewność, że zarówno jeźdźcy, jak i konie, przez długi czas będą mogli się cieszyć wiatro- i wodoszczelnym budynkiem. Ale hale Frisomat to coś więcej niż tylko praktyczny dach nad głową. Możesz z łatwością dostosować halę do potrzeb Twojej szkółki jeździeckiej i uczynić z faktu posiadania krytej ujeżdżalni swój największy atut! Frisomat oferuje szeroką gamę elementów dodatkowych.

 

  • Kolorowa kryta ujeżdżalnia

 

Chciałbyś mieć ujeżdżalnię w barwach Twojego logo, lub taką która doskonale dopasuje się do pozostałych zabudowań? Możesz wybrać właściwy kolor spośród palety barw RAL. Dzięki temu ujeżdżalnia będzie wyglądała tak, jak tego zechcesz.

 

  • Przyjazne wnętrze

 

Świetliki dachowe? Doskonały pomysł! Pozwoli to wprowadzić światło słoneczne do wnętrza Twojej hali, dzięki czemu jazda będzie tak przyjemna, jak na zewnątrz. Potrzebujesz grubej izolacji, aby wnętrze było przyjemnie ciepłe także zimą? Frisomat dostosuje Twoją halę zgodnie z życzeniem.

 

  • Otwarte boki

 

Możemy zamontować stalowe ściany, a także pozostawić otwarty bok lub boki. W takim przypadku możliwe jest zastąpienie ścian materiałowymi ekranami wiatrowymi lub panelami drewnianymi.

 

  • Praktyczne dodatki

 

Frisomat może zamontować dodatkowe zadaszenie na zewnątrz hali. Będziesz mógł tam magazynować siano lub słomę dla swoich koni.

 

Dopasuj krytą ujeżdżalnię do swoich marzeń.