Frisomat ● Kryta ujeżdżalnia dla Llyda Stables
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Jeździectwo » Referencje

Ujeżdżalnia do jazdy w stylu western

Naciśnij aby powiększyć

Od jeździectwa w stylu western, do zawodów w ujeżdżaniu - w tym skoków przez przeszkody: w szkole jeździeckiej Llyda Stables można uprawiać różne rodzaje jeździectwa dzięki jej zlokalizowaniu na ogromnej przestrzeni siedmiu hektarów. W samym środku znajduje się kryta ujeżdżalnia wybudowana przez Frisomat.

 

Przestronna i sucha ujeżdżalnia


W miejscu padoku w szkole Llyda Stables wybudowano przestronną halę Astra: szerokości 30 metrów, długości 61 metrów i wysokości 4,5 metra. Dach od spodu pokrywa powłoka antykondensacyjna, która zabezpiecza wnętrze przed powstawaniem skroplin.

 

Kryta ujeżdżalnia z otwartymi bokami

 

Naciśnij aby powiększyć

Boki hali Astra, w której miejsce znalazła kryta ujeżdżalnia, są otwarte. Pozwala to zarówno koniom, jak i jeźdźcom, na obserwację szerszej perspektywy otaczających teren pastwisk. Frisomat zapewnił to imponujące poczucie przestrzeni nie wpływając na stabilność konstrukcji. Gwarancją trwałości hali jest dobrze przemyślana, prefabrykowana konstrukcja, na którą składają się solidne, ale lekkie elementy. W Twojej okolicy wieją mocne wiatry lub występują częste, silne opady atmosferyczne? Jeżeli tak, możliwe jest automatyczne zasłonienie boków hali płóciennymi ekranami wiatrowymi. Dzięki temu bez przeszkód będziesz mógł korzystać z przyjemności jazdy konnej w krytej ujeżdżalni.

 

Czy także dla Ciebie Frisomat buduje krytą ujeżdżalnię?