Frisomat ● Przechowywanie samolotu zimą
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Lotnictwo » Pytania

Czy mogę przechowywać mój samolot zimą w stalowej hali?

Chcesz zapewnić swoim samolotom lub helikopterom ochronę przed deszczem, wiatrem lub śniegiem? Stalowe hale Frisomat doskonale nadają się do przechowywania Twoich maszyn zimą: samoloty i helikoptery będą doskonale zabezpieczone przed wiatrem lub wilgocią w przestronnym wnętrzu hangaru. Ponadto sama konstrukcja hangaru także bez problemu stawi czoła niekorzystnym warunkom pogodowym. Frisomat może to zagwarantować dzięki doskonałemu zabezpieczeniu stosowanych w konstrukcji hal materiałów.

  

  • Solidny hangar do zimowego przechowywania maszyn

 

Każda z konstrukcji stalowych Frisomat spełnia wszelkie wymagania odpowiednich norm i standardów - bez względu na jej wagę, szerokość czy długość. Zapewnia to doskonałą ochronę Twojego samolotu przed śniegiem czy deszczem. A co w sytuacji gdy od dłuższego czasu utrzymują się nasilone opady śniegu? W takim przypadku konieczne będzie regularne oczyszczanie dachu z zalegającego śniegu.

 

  • Zabezpieczenie przed korozją


Hangar, w którym będziesz przechowywał samolot zimą, cały czas będzie wyglądał jak nowy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez Frisomat ocynkowanej konstrukcji. Ocynk zapewni ochronę stali przed rdzą.