Frisomat ● Ceny stalowych hangarów lotniczych
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Lotnictwo » Pytania

Ile będziesz kosztowała budowa stalowego hangaru lotniczego?

Z Frisomat możesz wybierać z szerokiej gamy standardowych rozwiązań konstrukcyjnych. Wszystkie są dostępne w atrakcyjnych cenach dzięki zastosowaniu naszego systemu produkcji i montażu opartego na prefabrykowanych elementach. Ile dokładnie będzie kosztowała Twoja hala? Będzie to zależeć od rodzaju budynku oraz jego wymiarów. Wpływ na cenę ma także konfiguracja Twojej hali: czy będą ściany boczne, czy też nie, czy zamontujesz szeroką bramę, itd. Dlatego Frisomat wycenia każdą halę indywidualnie.

 

Podczas wyceny bierzemy pod uwagę:

 

  • Wielkość hali oraz jej dachu

 

Im szersza i wyższa jest hala, tym więcej stali potrzeba do jej wzniesienia, co przekłada się na wyższą cenę. Stopień nachylenia dachu także jest istotny. Ogólna zasada jest taka: im bardziej płaski dach, tym wyższy jego koszt.

 

  • Elementy wykończenia i wyposażenia

 

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwa gospodarowania standardowy budynek zwykle wystarczy. A jeżeli chciałbyś zamontować izolację? Albo dużą bramę, zadaszenie lub platformę załadunkową? To wszystko wpłynie na cenę hali. Droższe są także konstrukcje hal o wyjątkowo dużych rozpiętościach. Ich wzniesienie wymaga bowiem zastosowania większej ilości stali, co powoduje wzrost kosztów.

 

Zapytaj o wycenę hangaru.