Frisomat ● Otwarty hangar lotniczy
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Lotnictwo » Pytania

Jak szeroka może być brama zamontowana w moim hangarze?

Bez względu na to, czy hangar ma służyć przechowywaniu maszyn, czy jako warsztat, niezwykle istotnym w każdym przypadku jest zapewnienie możliwości łatwego wprowadzania i wyprowadzania maszyn. Dlatego Frisomat zadba, by wnętrze Twojego hangaru było możliwie łatwo dostępne: dzięki szerokiej bramie lub otwartym bokom.

 

  • Szeroka brama


Montaż szerokiej bramy nie jest luksusem lecz koniecznością, ponieważ tylko w ten sposób możesz zapewnić wygodne przetaczanie swoich samolotów. Na szczęście, szerokie bramy przesuwne można zamontować w każdym z budynków z oferty Frisomat. Bramę możemy zamontować nawet w najmniejszych hangarach, bez niekorzystnego wpływu na stabilność konstrukcji. Potrzebujesz na prawdę szerokiej i wysokiej bramy? W takich przypadkach proponujemy montaż bramy w rozmiarze XXL: konstrukcja w galwanizowanej stali zapewnia jej zwiększoną elastyczność.

 

  • Hala półotwarta

 

A co w przypadku, gdy całkowite zamknięcie hangaru nie jest niezbędne? W takim przypadku Frisomat pozostawi otwarty bok (lub boki), bez negatywnego wpływu na stabilność całej konstrukcji.