Frisomat ● Cena magazynu
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Magazynowanie » Pytania

Jaki będzie koszt budowy hali?

Z Frisomat możesz wybierać z szerokiej gamy standardowych rozwiązań konstrukcyjnych. Wszystkie są dostępne w atrakcyjnych cenach dzięki zastosowaniu naszego systemu produkcji i montażu opartego na prefabrykowanych elementach. Ostateczna wycena hali zależy nie tylko od wybranego typu hali, ale również od jej wymiarów oraz zastosowania dodatkowego wyposażenia, takiego jak dodatkowe drzwi, bramy czy izolacja. Dlatego Frisomat wycenia każdą halę indywidualnie.

 

  • Wielkość i kąt nachylenia dachu Twojej hali.

 

Głównymi czynnikami wpływającymi na wycenę konstrukcji hali są jej szerokość oraz wysokość. Dzieje się tak ponieważ szersze i wyższe budynki wymagają zastosowania większych ilości stali. Kąt nachylenia dachu także ma znaczenie. Zastosowanie dachu dwuspadowego pozwala ograniczyć ilość stali niezbędnej do wzniesienia konstrukcji hali.

 

  • Elementy wykończenia oraz wyposażenia

 

Chciałbyś zamontować izolację? A może bramę panelową lub antresolę? To nie problem! Nawet szczególne wymagania, jak choćby budowa hali o szczególnie dużej rozpiętości lub wytrzymałości nie stanowią problemu. Frisomat zawsze znajdzie właściwe rozwiązanie.

 

Zapytaj o wycenę hali.