Frisomat ● Magazyn dla Krautz
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Magazynowanie » Referencje

Trzy hale praktycznie połączone

„Każdy magazyn, również ten o bardzo dużej powierzchni, musi spełniać najściślejsze wymogi bezpieczeństwa. Nie ma mowy o uchybieniach gdy chodzi o zgodność z normami i przepisami. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Frisomat. Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo”.

 

Naciśnij aby powiększyćJeden z największych w Europie magazynów z asortymentem chłodniczym należy do firmy
Berling S.A. Powierzchnia hurtowni umożliwia przechowywanie ogromnej ilości urządzeń
i komponentów, a to gwarantuje bezzwłoczne dostawy zamówień. Asortyment hurtowni firmy Berling S.A. To najwyższej jakości urządzenia mające zastosowanie w przechowalnictwie owoców i warzyw, mroźniach, przetwórstwie spożywczym, sklepach i supermarketach, klimatyzacji, lodowiskach, procesach technologicznych i stanowiskach badawczych.

 

Solidna i trwała konstrukcja

 

Naciśnij aby powiększyćZastosowanie kratownicy w dachu konstrukcji budynku Astra oraz połączenie ze sobą trzech budynków, umożliwiło stworzenie ogromnej, niepodpieranej hali. Brak podpór to łatwość manewrowania przy kompletowaniu dostaw oraz nieograniczona możliwość zaprojektowania przestrzeni wewnątrz budynku. Konstrukcje budynków firmy Frisomat dają bezpieczeństwo i trwałość na lata.

 

Czy także chciałbyś zlecić budowę swojego magazynu firmie Frisomat?