Frisomat ● Dodatkowe wyposażenie hal
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Motoryzacja » Pytania

Jakie dodatki mogę zamontować?

Sam wybierz rodzaj wykończenia Twojej hali stalowej Frisomat. Zajmujesz się naprawą pojazdów? W takim wypadku standardowa konstrukcja bez zbędnych dodatków powinna wystarczyć. Planujesz prezentować je klientom? Wobec tego z pewnością potrzebujesz eleganckiego salonu sprzedaży o industrialnym wyglądzie. Wszystko jest możliwe! Frisomat oferuje wyposażenie swoich standardowych hal w opcjonalne dodatki.

 

  • Kolorowa elewacja

 

Jakiego koloru dach i okładziny ścian chciałbyś zamontować? Możesz wybrać właściwą barwę z palety kolorów RAL. Oznacza to, że będziesz mógł wybrać taką halę, w której Twoje samochody będą prezentowały się najlepiej.

 

  • Możliwość dostosowania przestrzeni

 

Potrzebujesz bramy w rozmiarze XXL, aby umożliwić łatwe wprowadzanie i wyprowadzanie pojazdów z hali? A może świetlików dachowych, by Twoi mechanicy mogli wykonywać naprawy przy świetle dziennym? Frisomat zamontuje wszystkie niezbędne elementy!

 

  • Bezpieczeństwo jest najważniejsze

 

Potrzebujesz hali, w której Twoi pracownicy i pojazdy będą bezpieczni? Zdecyduj się na montaż klap dymowych lub ścian ognioodpornych.

 

  • Mnóstwo przestrzeni

 

Z łatwością możesz stworzyć dodatkową przestrzeń w swojej hali - dla pracowników lub maszyn. Co powiesz na montaż zadaszenia, aby umożliwić przeniesienie części prac na zewnątrz hali? A może zdecydujesz się na antresolę, aby uzyskać dodatkową przestrzeń biurową lub magazynową?

 

Dostosuj halę do swoich samochodów.