Frisomat ● Uniwersalny warsztat samochodowy
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Motoryzacja » Pytania

Jakiej wielkości będzie moja hala, i czy możliwa jest rozbudowa w późniejszym terminie?

Odpowiednia ilość miejsca w przemyśle samochodowym nie jest zbędnym luksusem: potrzebujesz przestrzeni dla swoich samochodów, maszyn oraz personelu?  Na szczęście, Frisomat oferuje hale w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać taki, który będzie dla Ciebie odpowiedni. A jeżeli firma się rozwinie? Wtedy bez problemu rozbudujemy Twoją halę!

 

  • Niewielka lub ogromna przestrzeń do pracy przy samochodach

 

Frisomat zaoferuje Ci warsztat samochodowy lub salon sprzedaży, który będzie doskonale odpowiadać Twoim potrzebom. Nie jest konieczna budowa hali gigantycznych rozmiarów. Dzięki naszemu unikalnemu systemowi prefabrykowanych konstrukcji stalowych, możemy oferować hale w pełnej rozpiętości rozmiarów - od małych warsztatów po ogromne salony sprzedaży połączone z biurami i magazynem.

 

  • Więcej przestrzeni do pracy przy samochodach

 

Twój dotychczasowy warsztat lub salon sprzedaży jest zbyt mały? To nie problem! System konstrukcji Frisomat umożliwi jego szybką i łatwą rozbudowę. Nasi montażyści dołożą dodatkowe elementy na końcu hali przedłużając ją, lub wzniosą drugą obok pierwotnego budynku - która nawet nie musi być taka sama!

 

Wybierz odpowiednią przestrzeń do pracy przy samochodach.