Frisomat ● Hala dla Banden Deproost, firmy branży motoryzacyjnej
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Motoryzacja » Referencje

Salon sprzedaży Yamaha

„Poprzedni salon sprzedaży nie mieścił już bogatej oferty naszych motocykli, kasków, akcesoriów i ubrań. Potrzebowaliśmy więcej przestrzeni. Wybraliśmy Astrigmę firmy Frisomat – ma styl i naprawdę dużą powierzchnię użytkową”.

Naciśnij aby powiększyć

Uhma Bike to niesamowicie prężnie rozwijająca się firma rodzinna, której początki sięgają 1994r. kiedy to Pan Rafał Uhma zdecydował się sprowadzić pierwsze motocykle z Francji. Rozwój firmy i zwiększenie asortymentu (współpraca m.in. z firmami Yamaha, Airoh, Vespa czy Wintex) skłonił jej właścicieli do podjęcia decyzji o budowie nowego salonu w Warszawie przy
ul. Modlinskiej 258.

 

Astrigma – przestrzeń która rośnie razem z firmą

Naciśnij aby powiększyć

Wykorzystanie modułowej koncepcji budynków firmy Frisomat umożliwia rozbudowę hali w razie potrzeby zwiększenia jej powierzchni. Inteligentna technologia pozwoliła na stworzenie projektów, budowanych w krótkim czasie z wysokiej jakości i trwałości prefabrykatów. Astrigma to projekt łączący solidne wykonanie, trwałość i industrialny design, a szeroki wachlarz dodatków daje możliwość pełnej personalizacji budynku do potrzeb firmy.

 

Potrzebujesz hali dla swoich samochodów lub opon?