Frisomat ● Łatwo dostępny magazyn recyklingowy
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Ochrona środowiska » Pytania

Czy mogę całkowicie zrezygnować z zabudowania boków hali?

Samochody nieprzerwanie kursują pomiędzy Twoją firmą recyklingową  i/lub firmą zajmującą się ich pakowaniem. Transportują bowiem odpadki przeznaczone do recyklingu, i odbierają odzyskane surowce. Ten nieprzerwany proces musi być niezakłócony, dlatego Frisomat dołożył starań, by oferowane hale były łatwo dostępne: można zastosować szeroką bramę lub pozostawić otwarty bok.

 

  • Półotwarty budynek

 

Jaka jest hala, w której gromadzisz odpadki przeznaczone do recyklingu? To budynek bez zbędnych dodatków: w niektórych nawet przypadkach całkowicie pozbawiony ścian bocznych. Pozwala to zapewnić łatwiejszy dostęp do wnętrza oraz sprawniejszą wentylację, a Frisomat zapewnia wysoką wytrzymałość konstrukcji, nawet w przypadku pozostawienia otwartych boków hali.

 

  • Szeroki otwór w hali lub brama

 

Czy istotne jest by Twoja hala była wiatro- i wodoszczelna? W takim przypadku sugerujemy zastosowanie szerokiej bramy zamiast pozostawiania otwartego boku. Frisomat może wyposażyć Twoją halę w dużą bramę przesuwną - ale możliwe jest także pozostawienie samego otworu.

 

A co jeśli zdecydujesz się zrezygnować z recyklingu i zechcesz przeznaczyć halę na przestrzeń biurową lub linię pakowania? Wtedy z łatwością zamkniesz halę przy użyciu wytrzymałej konstrukcji ściany stalowej od Frisomat.