Frisomat ● Budowa warsztatu lub hali produkcyjnej
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Produkcja » Pytania

Jak szybko Frisomat wzniesie moją halę magazynową lub produkcyjną?

Chcesz móc korzystać ze swojej hali od razu? Mamy dobrą wiadomość! Frisomat zbuduje Twoją halę błyskawicznie.

W pracy wykorzystujemy wyłącznie stal zimnowalcowaną, a cały proces produkcji realizujemy we własnej fabryce. Dzięki temu możemy produkować i wznosić hale w mgnieniu oka.

 

  • Błyskawiczna budowa hali magazynowej lub produkcyjnej.


Frisomat sam nadzoruje cały proces produkcji - od projektu do budowy. Ponieważ nie dopuszczamy do przestojów, wszystko odbywa się niezwykle szybko i płynnie. Zauważysz różnicę!

 

  • Budowa hali z wykorzystaniem materiałów szybkich w obróbce

 

Wznosimy hale wyłącznie z galwanizowanej, zimnowalcowanej stali. W ten sposób oszczędzamy czas potrzebny na jej obróbkę, a hala jest gotowa do użytku szybciej. Ponadto, ponieważ budowa Twojej hali odbędzie się w oparciu o jedną z naszych 10 standardowych konstrukcji, wszystkie etapy realizacji zamówienia, od projektu po wzniesienie kompletnego budynku, będą przebiegały sprawniej.

 

  • Budowa ze specjalistami

 

Dwóch montażystów i lekka ciężarówka wyposażona w dźwig wystarczą do wzniesienia kompletnej konstrukcji hali produkcyjnej lub magazynowej. Wytrzymałe, ale lekkie elementy stalowe umożliwiają montaż w mgnieniu oka. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie części pasują do siebie doskonale. Ponadto prace ziemne są ograniczone do niezbędnego minimum.

 

Frisomat w przeciągu kilku miesięcy wybuduje dla Ciebie halę produkcyjną lub magazynową. Od przyjęcia zamówienia do jego realizacji wszystko wykonywane jest szybko, ale z maksymalną dbałością o szczegóły.