Frisomat ● Wielkość hali produkcyjnej
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Produkcja » Pytania

Jakiej wielkości będzie moja hala? Czy można ją w przyszłości rozbudować?

Od kilku maszyn w warsztacie po fabryki pełne różnego rodzaju maszynerii: hale Frisomat zawsze zapewnią Ci odpowiednią ilość miejsca, ponieważ to Ty zdecydujesz jak duży ma być Twój budynek. Twoja firma się rozwija? Świetnie! Twoja hala może rosnąć razem z Tobą!

 

  • Skromny warsztat

 

Standardowe hale Frisomat oferowane są w szerokiej gamie rozmiarów. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego na potrzeby niewielkiego warsztatu: Frisomat ma w ofercie wszystko, czego Ci trzeba. Potrzebujesz więcej przestrzeni? Nie ma problemu by Twoja hala była szersza lub dłuższa.

 

  • Przestronna hala produkcyjna.

 

Z łatwością znajdziesz w naszej ofercie odpowiednią halę produkcyjną dla potrzeb swojej firmy. Co powiesz na halę o rozpiętości 35 metrów? Za mała? To nie problem! Hale Frisomat mogą być także niezwykle szerokie, bez negatywnego wpływu na stabilność konstrukcji.

 

  • Możliwość rozbudowy


Bez trudu możesz wydłużyć lub poszerzyć swoją halę dzięki zastosowaniu naszego unikalnego systemu konstrukcji. Będziesz mógł, na przykład, połączyć kilka hal wzdłuż ściany bocznej, aby stworzyć jeden budynek o ogromnej powierzchni!

 

Potrzebujesz hali produkcyjnej lub warsztatu?