Frisomat ● Montaż antresoli
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Rolnictwo » Pytania

Czy Frisomat może wybudować dodatkową kondygnację w mojej hali?

Frisomat może zamontować antresolę w Twojej hali. Będzie ona wsparta na stalowych słupach o rozstawie ram do 4 metrów. W ten sposób możesz powiększyć przestrzeń dostępną w Twojej hali. To praktyczne rozwiązanie pozwoli na wygospodarowanie miejsca do przechowywania nawozów lub zbóż. Może także służyć jako magazyn części zapasowych do Twoich maszyn rolniczych.

 

  • Stalowa antresola

 

 Antresola zostanie wykonana z tej samej, zimnowalcowanej stali, co reszta konstrukcji Twojej hali. Dzięki temu będzie równie wytrzymała, a jej montaż - szybki. Frisomat dostarczy również pasujące, galwanizowane schody i drewniane poręcze.

 

  • Dodatkowa przestrzeń

 

Antresola zamontowana w Twojej hali będzie miała nośność do 300 kg/m². Pod jej konstrukcją będziesz mógł parkować samochody i maszyny wykorzystywane w codziennej pracy, ponieważ niższy poziom będzie miał wysokość niemal 3 metrów.

 

  • Ogromna wytrzymałość wysokich słupów


Potrzebujesz antresoli, która będzie miała podwyższoną nośność? W takim przypadku antresola zamontowana w Twojej hali zostanie wykonana ze stali walcowanej na gorąco oraz wstępnie malowanych, galwanizowanych arkuszy blachy stalowej. Nośność tak przygotowanej konstrukcji pozwoli na utrzymanie znacznie większych obciążeń.