Frisomat ● Cena hali
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Rolnictwo » Pytania

Jaki będzie koszt budowy hali?

Frisomat chce ograniczyć wpływ budowy na otoczenie Inwestora: Oznacza to, że dbamy o to, by budowa powodowała jak najmniej uniedogodnień, była szybko ukończona, a cena kompletnego pakietu usług kształtowała się na atrakcyjnym poziomie. To wszystko dotyczy każdego z oferowanych przez nad modeli hal stalowych. A wszystko dzięki zastosowaniu naszego systemu produkcji i montażu opartego na prefabrykowanych elementach, co pozwala ograniczyć ilość stali, transportu oraz pracy niezbędnych podczas wnoszenia hali. Rozmiar oraz zastosowane wykończenie będą determinować ostateczną cenę hali, dlatego Frisomat wycenia każdą z nich indywidualnie.

 

Podczas wyceny bierzemy pod uwagę:

 

  • Wielkość hali i jej dachu

 

Standardowe hale Frisomat dostępne są w przystępnych cenach. Ostateczna wycena zależeć będzie przede wszystkim od szerokości i wysokości hali. Wymiary te determinują bowiem ilość stali niezbędnej do wzniesienia kompletnej konstrukcji stalowej. Stopień nachylenia dachu również ma znaczenie, ponieważ wpływa na zużycie stali, a przez to na cenę: zastosowanie dachu dwuspadowego jest tańsze, niż wykorzystanie dachu o konstrukcji płaskiej.

 

  • Dodatkowe wyposażenie

 

Standardowe hale Frisomat mają wszystko czego potrzebujesz. A co jeżeli chciałbyś zamontować dodatkowe elementy, jak choćby antresolę, platformę przeładunkową lub zadaszenie? Nasi montażyści z przyjemnością zajmą się wszystkim!

 

Zapytaj nas o wycenę.