Frisomat ● Magazyn maszyn lub produktów
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Rolnictwo » Pytania

Jakiej wielkości halę wybrać? Czy będę mógł ją rozbudować w późniejszym terminie?

Potrzebujesz ogromnej przestrzeni by przechowywać traktory, siewniki lub kombajn? A może potrzebujesz niewielkiej przestrzeni do przesiewania zbóż? Bez względu na to jak dużej hali potrzebujesz, Frisomat będzie w stanie zaoferować coś odpowiedniego. W naszej ofercie znajdziesz bowiem szeroką gamę hal stalowych.

 

  • Budynek we właściwym rozmiarze

 

Nasze hale oferowane są w szerokim wachlarzu rozmiarów - od niewielkich, po na prawdę duże. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta w tym zakresie. Przechowywanie traktorów oraz maszyn rolniczych wymaga posiadania dużej przestrzeni magazynowej? Konstrukcja hal Frisomat umożliwia osiąganie rozpiętości do 35 metrów oraz wysokości ścian do 9 metrów. Za mało? W takim przypadku połączymy kilka budynków wzdłuż ich ścian bocznych.

 

  • Rozbudowa hali - wzdłuż i wszerz

 

System konstrukcji hal Frisomat oparty na prefabrykowanych elementach powoduje, że halę można z łatwością przedłużyć. Możliwe jest poszerzenie budynku poprzez dołączenie do niego kolejnej hali - która może różnić się od pierwszej. Potrzebujesz dużej przestrzeni we wnętrzu hali aby móc przechowywać traktory oraz bez problemu nimi manewrować? To nie stanowi problemu! Otrzymasz halę bez dodatkowych podpór wewnątrz.

 

Która hala najlepiej sprawdzi się jako magazyn maszyn lub roślin?