Frisomat ● Magazyn Sigma dla celów gospodarstwa rolnego
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Rolnictwo » Referencje

Nowoczesne potrzeby - nowoczesne budynki

 Naciśnij aby powiększyćPan Konrad Smoliński prowadzi swoje gospodarstwo rolne jak dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo. Wie, że nowoczesne i praktyczne wyposażenie jest niezbędne aby osiągnąć sukces. Dlatego gdy planował budowę nowego magazynu zboża wybór padł na model Sigma – przestronny, lekki i funkcjonalny.

 

 

Wygoda i przestrzeń

Hala magazynowa Sigma doskonale wpasowuje się w filozofię Naciśnij aby powiększyćprowadzenia gospodarstwa pana Konrada. Wodo i wiatroodporny budynek, o powierzchni 432m2, pozwala na bezpieczne przechowywanie zbóż, a szerokie wrota umożliwiają wygodny i szybki załadunek lub rozładunek. Świetliki zamontowane w dachu zapewniają naturalne oświetlenie wewnątrz hali, co przyczynia się do ograniczenia wydatków na energię, natomiast zamontowana na dachu powłoka antykondensacyjna zabezpiecza przechowywane zboże przed skroplinami. Dzięki temu pan Konrad ma pewność, że plony jego ciężkiej pracy są bezpieczne, a koszty utrzymania budynku – niewysokie.

 

Nowoczesne technologie – nowoczesny design

Naciśnij aby powiększyćPołączenie praktyczności z wysmakowanym stylem – takie są budynki Sigma. Nie tylko doskonale spełniają powierzone im funkcje, ale także w elegancki sposób wpisują się w otoczenie.

 

 

 

Chciałbyś powierzyć budowę magazynu zboża firmie Frisomat?