Frisomat ● Hala Sigma dla maszyn rolniczych od Mine & Co
Jesteś tutaj: Strona główna » Zastosowania » Rolnictwo » Referencje

Przestronna hala do przechowywania

„Rozwiązanie, które pomogło chronić zboże i moje finanse! Jestem bardzo zadowolony z zakupu.”

Naciśnij aby powiększyć

Pan Jerzy Karcz zdecydował się na budowę magazynu zboża, którą zlecił firmie Frisomat. Przypadł mu do gustu model Delta o dwuspadowym dachu, klasycznym wyglądzie i mocnej, trwałej konstrukcji. Przechowywanie zboża wymaga warunków, które zabezpieczą je przed wilgocią czy  skrajnymi temperaturami. Magazyn zboża chroni również przed tzw. zanieczyszczeniami nieużytecznymi (piasek, ziemia, plewy), które mogą obniżać jego wartość. Ponadto odpowiednia konstrukcja magazynu zabezpiecza ziarno przed gryzoniami i ptakami.

 

Duża przestrzeń i ochrona plonów

Naciśnij aby powiększyćModel Delta to aż 525m2 powierzchni i stabilna, trwała konstrukcja. Stal powlekana z której zbudowany jest model Delta posiada m.in. warstwę cynku 275g/m2 która ma właściwości antykorozyjne oraz chroni przed wilgocią.

 

 

Trwałość na lata

Naciśnij aby powiększyć

Delta cechuje się nie tylko mocną konstrukcją, ale też lekkością, którą gwarantuje wyjątkowo odporna stal zimnowalcowana. Lekkość konstrukcji pozwala na zmianę jej lokalizacji w zależności od potrzeb, a trwałość wykorzystanych elementów pozwala korzystać z budynku przez wiele lat.

 

 

Potrzebujesz budynku na swoje produkty rolne i ogrodnicze?