Nasza firma

Firmę Frisomat założył w 1978 roku Guy Somers. Jesteśmy belgijską firmą, która projektuje, rozwija, produkuje i buduje hale wykonane z prefabrykowanej, walcowanej na zimno stali. Frisomat zajmuje się całym łańcuchem wartości – od prac badawczo-rozwojowych, projektowania i produkcji po transport, montaż i usługi po sprzedażowe. Nasze walcowane na zimno, prefabrykowane konstrukcje stalowe zużywają o 30% mniej stali, ale są solidne i trwałe. To sprawia, że budynki Frisomat są łatwe do transportowania i montażu. Eksportujemy ponad 85% produkcji.

Frisomat ma 14 oddziałów na całym świecie – Algieria, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Słowacja, Francja, Niemcy, Węgry, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Holandia, Ukraina – oraz zakłady produkcyjne w Belgii, Rosji i Brazylii. Nasza światowa sieć dealerów jest coraz większa. Dzięki tej międzynarodowej obecności firma Frisomat działa w ponad 100 krajach, w których zrealizowała ponad 35 000 projektów konstrukcji stalowych. Firma zatrudnia 450 osób na całym świecie.

 

Frisomat tworzy przestrzeń. Konstrukcje stalowe są montowane w krótkim czasie i służą przez wiele lat.

Frisomat wzniesie Twój budynek solidnie oraz w krótkim czasie. Oferowe przez Frisomat budynki są wykonywane przy użyciu stali walcowanej na zimno. Korzyści?

  • Oszczędzasz czas i pieniądze
    Twoja konstrukcja stalowa jest lekka, ale solidna. Oznacza to, że można ją szybko zmontować.
  • Twoje możliwości są nieograniczone
    Konstrukcja stalowa składa się z solidnych elementów, które można łatwo i całkowicie spersonalizować.
  • Gwarantowany spokój ducha
    Konstrukcja stalowa będzie zaprojektowana, wyprodukowana, zoptymalizowana i zmontowana przez Frisomat. Dlatego wszystko będzie przesiąknięte naszą wiedzą fachową.

WE SHELTER YOUR BUSINESS

Funkcjonalnie

Frisomat projektuje, rozwija i produkuje
szeroką gamę innowacyjnych hal stalowych
w oparciu o najwyższe standardy jakości.

Emocjonalnie

Ale to nie wszystko.
Oferujemy wiedzę fachową dla konkretnych branż,
tworząc rozwiązanie, które idealnie pasuje do potrzeb.
W ten sposób chronimy nie tylko
majątek Twojej firmy, ale również całą
Twoją inwestycję.

Szukasz hali stalowej o wysokiej jakości?