Dlaczego Frisomat?

Frisomat Quickly Served

Szybka obsługa

Budynek montowany w zaledwie dwa miesiące. W niektórych przypadkach jeszcze szybciej. Dlaczego? Dzięki całkowitej kontroli nad całym naszym procesem produkcyjnym i użyciu walcowanej na zimno stali ocynkowanej.

Smooth assembly

Łatwy montaż

Każde pojedyncze rozwiązanie jest obowiązkowo projektowane z naciskiem na łatwy i sprawny montaż na miejscu. Ekipy montażowe Frisomat są doświadczone i pracują ze szczegółowymi planami montażu 3D. Nasze elementy konstrukcji stalowej są łatwe do przenoszenia na ich właściwe miejsce.

Always innovativer

Zawsze innowacyjna

Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych walcowanych na zimno od 1978 roku. Stale dążymy do innowacji. Mamy centra innowacji, wewnętrzny dział badawczo-rozwojowy i ośrodki badawcze. Ściśle współpracujemy z naukowcami i uczelniami.

Endless possibilities

Nieograniczone możliwości

Od wiaty po biuro. Od ujeżdżalni po hangar lotniczy. Pomagamy zapewnić najlepsze rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

Frisomat consistently unique

Niezmiennie unikatowe

Personalizacja Twojej hali stalowej? Żaden problem. Rodzaj i grubość izolacji? Kolory ścian i dachu? Podłoga antresoli? Wybór należy do Ciebie.

Szukasz hali stalowej o wysokiej jakości?