Budynki sportowo-rekreacyjne

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz magazynu na swój sprzęt sportowo-rekreacyjny czy na infrastrukturę dla swojego zespołu, firma Frisomat ma odpowiednie rozwiązanie. Od ujeżdżalni po hangary lotnicze – zbudujemy je dla Ciebie.

BUDYNKI SPORTOWO-REKREACYJNE

Niezależnie od przeznaczenia budynku Frisomat jest Twoim partnerem. Projektujemy, produkujemy i budujemy hale stalowe do różnych zastosowań. Zadaszone ujeżdżalnie, hangary lotnicze lub hale magazynowe na Twój sprzęt sportowo-rekreacyjny – chronimy Twoją firmę. Nasze budynki z prefabrykatów łączą w sobie solidność z estetyczną konstrukcją. Możesz liczyć na naszą wiedzę fachową – znajdziemy rozwiązanie idealnie pasujące do Twoich potrzeb.

wiedza fachowa

  1. Solidna i estetyczna konstrukcja.
  2. Wysoka jakość i długi okres użytkowania.
  3. Szybka dostawa i sprawny montaż.

Szukasz hali stalowej o wysokiej jakości?

Hale sportowo-rekreacyjne

Obiekty rekreacyjne są podstawą działania szkół oraz lokalnych społeczności. Dzieje się tak dlatego, że wszystkim zależy, by młodzież spędzała czas poza komputerem, uczyła się też korzystać z wolnego w sposób aktywny. Budowa boisk wielofunkcyjnych ma pomóc im w kształtowaniu postaw prozdrowotnych.

Budowa obiektów do sportu i rekreacji

Jesteśmy małą gminą? Żeby wiedzieć, jak wielką rolę pełnią obiekty rekreacyjne, trzeba przyjrzeć się lokalnym Orlikom oraz boiskom. Jak wiele trzeba włożyć wysiłku w to, by mieszkańcy mogli spędzić czas w sposób korzystny dla ich zdrowia. Spełnić w tym względzie należy wszystkie normy unijne. Budowa obiektów sportowych jest czymś, co realizujemy ze starannością, z uwzględnieniem restrykcji prawa budowlanego.

Hale do uprawiania sportów

Obiekt sportowo-rekreacyjny pełni ogromną funkcję w społeczeństwie, zwłaszcza dla tych, którzy potrzebują stałych ćwiczeń. Z tego względu budowa boisk sportowych jest priorytetem w gminach i miastach. Obiekty sportowe służą rozwojowi dzieci, młodzieży, a także chętnych do działania dorosłych. Ożywiają lokalne społeczeństwo, pozwalają zacisnąć więzi. Obiekt sportowo-rekreacyjny będzie służył przez długie lata.

Budujemy obiekty rekreacyjne

Budowa boisk sportowych świadczy o tym, że lokalnym działaczom zależy na kształtowaniu zdrowych postaw w okolicy. Obiekty sportowe i rekreacyjne, takie jak boiska właśnie, służą także zawiązywaniu ściślejszych więzi, ponieważ tworzą się doskonalące wewnętrznie kluby. Budowa hal sportowych to także droga do rozszerzenia możliwości i odławiania nowych talentów. Takie obiekty sportowe pozwalają bowiem młodzieży na stanie się – na przykład – nowymi piłkarzami, którzy pewnego dnia zagrają w Ekstraklasie.  Obiekty sportowe i rekreacyjne to szansa na wybicie się nawet tym, którzy mieszkają w małych miejscowościach. Z tego powodu budowa hal sportowych i budowa boisk wielofunkcyjnych jest spełnieniem zarządzeń statutowych. Działa zarówno w szkołach, jak i na terenie prywatnym, pozwala na lepszy rozwój i sprawia, że młodzież widzi, że czas można spędzać bez używek, na powietrzu, w sposób aktywny.