Hale przemysłowe

Zbuduj zakład produkcyjny zapewniający maksymalny komfort Twoim pracownikom.

HALE PRZEMYSŁOWE FRISOMAT

  • Oszczędne stalowe hale, pasujące do każdego zakładu produkcyjnego lub przetwórczego, z powierzchnią biurową lub bez. Szerokość do 60 m, różne wysokości ścian bocznych, nieograniczona długość.
  • Wysokiej jakości budynki przygotowane fabrycznie do montażu (PEB), dopasowane do konkretnych potrzeb: okna, bramy segmentowe, suwnice pomostowe, antresole. Montowane w szybki i bezpieczny sposób z wykorzystaniem unikatowych, trwałych produktów i rozwiązań firmy Frisomat.
  • Frisomat może zbudować Twoją halę przemysłową w dowolnym zakątku świata, od Afryki i Europy po Azję i obie Ameryki.

wiedza fachowa

  1. Szybka dostawa i bezpieczny montaż.
  2. Bardzo łatwa rozbudowa zarówno w przypadku małych, jak i dużych projektów.
  3. Zaprojektowane do konkretnych potrzeb oraz przystosowane do procesów biznesowych i roboczych.

Szukasz hali stalowej o wysokiej jakości?

Hale przemysłowe

W dzisiejszych czasach przemysł stanowi ważną gałąź gospodarki. Żeby w pełni móc wykorzystać jego potencjał, należy posiadać przestrzeń o wysokiej jakości. Hale, wiaty stalowe, namioty przemysłowe: wszystko to jest bardzo ważne w produkcji. Wszystko zależy od tego, jaka jest nam potrzebna hala przemysłowa. Budowa takowej nie zabiera dużo czasu.

Warto wybrać stal. Cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją wytrzymałość i trwałość, a da się za jej pomocą produkować nowoczesne hale przemysłowe.

Hale przemysłowe dopasowane do konkretnych potrzeb

Nieważne, czy mamy niewielką firmę produkcyjną, czy jesteśmy potentatami na rynku. Wszyscy potrzebujemy hali przemysłowej stalowej, bo to ona daje największe możliwości, jeżeli chodzi o efektywność pracy. Nowoczesne hale przemysłowe zaprojektowane zostały z myślą o rozsądnym przedsiębiorcy, który zdaje sobie sprawę ze wszystkich zaleceń prawa budowlanego oraz sanepidu. Budowa hal odbywa się z dbałością o wszystkie szczegóły techniczne.

Dla osób, które nie potrzebują hali stojącej poleca się przede wszystkim namioty przemysłowe, które są bardzo trwałe i mogą stać nawet powyżej dziesięciu lat. To obiekty funkcjonalne oraz spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa.

Klienci, którzy poszukują mniejszych rozwiązań, mogą zainwestować w przenośne hale – wiaty stalowe, będące minimalistycznym rozwiązaniem. Spełniają one takie same funkcje, jak hala. Wiata jest solidna oraz ma długą żywotność.

Budowa hal przemysłowych

Produkcja konstrukcji stalowych składająca się na budowę obiektu jest procesem bardzo sprawnym. Budowa hali nie zajmie dużo czasu, względem czego klient otrzyma gotowy obiekt w dogodnym dla siebie terminie. Cena hali przemysłowej nie jest wysoka: to inwestycja, która zwraca się bardzo szybko. Każdy producent stara się o to, by mieć najbardziej wydajne hale przemysłowe, dlatego warto pamiętać, że cena hali nie zawsze jest najważniejszym czynnikiem. Warto także pamiętać, że nasze hale stalowe można nie tylko złożyć, ale i rozłożyć, a odzyskane materiały odsprzedać.

Hale przemysłowe zapewniające maksymalny komfort

Jako producent hali przemysłowych dbamy przede wszystkim o zadowolenie klienta. Frisomat jest w stanie zainstalować hale w każdym zakątku świata. Nasze hale łukowe są budowane w sposób bezpieczny, tani oraz szybki.

Hale przemysłowe mogą być wyposażone w przestrzeń biurową, co pozwoli połączyć pracę na miejscu z obserwacją produkcji i samą produkcją.