Hale stalowe – projekty krok po kroku

 

Rozwijający się biznes potrzebuje odpowiedniego środowiska do dalszej ekspansji. Przede wszystkim jest to przestrzeń – magazynowa, przemysłowa czy produkcyjna. Jeśli więc nie interesują Cię rozwiązania tymczasowe, jednym z najpopularniejszych wyborów jest zamówienie projektu hali stalowej. Dzięki ścisłej współpracy z ośrodkami badawczymi i doświadczeniu w produkcji, jeśli w stanie zaproponować Ci halę skrojoną pod Twoje potrzeby.

 

Dlaczego hale stalowe to rozwiązanie dla Twojego biznesu

 

Konstrukcje stalowe nieustannie zyskują sobie nowych zwolenników – to niezwykle szybkie i ekonomiczne rozwiązanie, które w zaledwie kilka miesięcy zapewni nam wytrzymałą i łatwą w utrzymaniu przestrzeń. Nasze hale stalowe wykonujemy ze stali walcowanej na zimno. W połączeniu z niezwykle zaawansowanym systemem produkcji pozwala nam to na niezwykłą oszczędność materiału, a co za tym idzie pieniędzy, już na na samym początku realizacji projektu.

 

Jak wygląda projektowanie konstrukcji stalowych

 

Projektowanie konstrukcji stalowych rozpoczyna się tak naprawdę już podczas pierwszego kontaktu z klientem, w której sygnalizuje on swoje wymagania. Może skorzystać on z gotowych rozwiązań (Seria Go) lub zdecydować się na dostosowanie naszych prefabrykatów do swoich specyficznych potrzeb (Seria Pro). Nasze projekty dostosowujemy także do obowiązujących przepisów, rodzajów podłoża czy przeznaczenia budynku. Współpracujemy ściśle zarówno z naszym wewnętrznym działem badawczym, jak i współodpowiedzialnym za projekt architektem wybranym przez klienta. Ze względu na różnorodność zleceń i rozległy obszar działania, Frisomat nie zatrudnia architektów i zaleca wybór lokalnego specjalisty, który będzie zawsze obecny na terenie budowy. nasz klient podczas ustalania wstępnych założeń może wskazać nie tylko jakie wymiary ma mieć hala stalowa, ale także wybrać takie elementy jak rodzaj i rozmiar dachu, fundamentów, poszycia, bram, drzwi, okien i oczywiście kolory poszczególnych elementów. Sprawdź jakie realizacje mamy już za sobą i zainspiruj się naszymi wcześniejszymi rozwiązaniami.

 

Indywidualne podejście, czyli hala stalowa jakiej potrzebujesz

 

W trosce o najwyższe standardy świadczonych przez Frisomat usług, nasze projekty hal stalowych są projektowane zarówno zgodnie z wszystkimi potrzebami klienta, jak i wymaganymi normami. Czuwamy nad projektem całościowo, od momentu pierwszej rozmowy, aż po serwis gwarancyjny (nasze hale stalowe objęte są 3-letnią gwarancją). Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, transportem i montażem, abyś Ty mógł skupić się na swojej pracy i dalej bez przeszkód rozwijać swój biznes. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie i zobacz jaki projekt hali stalowej dla Ciebie przygotujemy.

 

 

Zobacz również: