Ile kosztuje hala stalowa?

Hale stalowe to coraz popularniejszy wybór wśród branży rolniczej czy przemysłowej. Wielu inwestorów zamiast budować kosztowne i powstające długo murowane hale, decyduje się na znacznie oszczędniejsze i szybsze w realizacji konstrukcje stalowe. Ceny tego typu hal są dość zróżnicowane, jako że wpływa na nie niezwykle wiele czynników. Jednak wybór odpowiedniego, doświadczonego dostawcy może te koszty znacznie obniżyć.

 

Koszt hali stalowej – co się na niego składa?

 

Koszt wybudowania hali stalowej to nie tylko koszty materiałów. Cena za m2 zawiera w sobie między innymi stworzenie projektu, koszty transportu czy montażu. Oczywiście im sprawniejszy system produkcji, jak w przypadku Frisomat, tym niższa cena. Cena zależy także od tego, czy decydujemy się na konfigurację gotowych prefabrykatów, jak w przypadku naszej Serii Go, czy też posiadamy specyficzne potrzeby i potrzebujemy rozwiązań stworzonych stricte dla naszego projektu, jak w Serii Pro.

 

Hala stalowa czy murowana – co się bardziej opłaca?

 

Wiele osób staje przed dylematem – co wybrać, halę stalową czy murowaną? Nie ma na to pytanie jednej odpowiedzi, jako że wszystko zależy od indywidualnej sytuacji. Ale jedno wiemy na pewno – hale stalowe mają kilka znaczących zalet, które mogą przemówić na ich korzyść. Po pierwsze koszt postawienia hali stalowej jest zazwyczaj niższy, niż tej murowanej. Po drugie konstrukcje stalowe stawia się o wiele szybciej, niż murowane – zwłaszcza, jeśli korzysta się z pomocy profesjonalnej firmy, jak Frisomat. Wtedy budynek może stanąć już w ciągu dwóch miesięcy od momentu złożenia zamówienia. Po trzecie halę stalową można złożyć i rozłożyć ponownie w innym miejscu – o wiele łatwiej także taki projekt później zmodyfikować czy rozbudować. Wszystkie elementy oferowanych przez nas hal stalowych podlegają w stu procentach recyklingowi. Co więcej, nasze konstrukcje stalowe objęte są 3-letnią gwarancją.

 

Dlaczego na naszej stronie nie znajdziesz gotowego cennika?

 

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, tak, jak do każdego projektu. Dlatego koszt hali stalowej w każdym przypadku będzie inny. Zanim zaproponujemy Ci cenę hali stalowej, chcemy dowiedzieć się, czego dokładnie od nas oczekujesz i jakie są Twoje potrzeby. Indywidualny kontakt z klientem i szczegółowe wyliczenia pozwolą określić, jak wiele stali potrzeba do wykonania Twojego projektu, jakie będą koszty montażu i transportu, bowiem koszt postawienia hali stalowej to nie tylko materiał. Jednakże dzięki unikalnemu systemowi produkcji i montażu wymagającemu minimalnej ilości stali, jesteśmy w stanie zaproponować Ci możliwie najbardziej atrakcyjną cenę. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na naszej stronie lub drogą mailową bądź telefoniczną i przekonaj się, jak niewiele dzieli Cię od nowej hali stalowej.

 

 

Zobacz również: