+32 3 353 33 99    [email protected]

Leave your information, we will get in touch soon!

Stalowe hale przemysłowe

Dlaczego warto postawić na halę przemysłową wykonaną ze stali? Stal jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż beton. Frisomat korzysta tylko ze stali ocynkowanej formowanej na zimno.

Jeśli reprezentujesz firmą przemysłową, wybór materiału, z którego wykonana będzie Twoja hala, jest dopiero pierwszym krokiem, ponieważ każdy ma swoje konkretne wymagania budowlane.

Oszczędne hale przemysłowe wykonane ze stali

Czy chcesz stworzyć halę przemysłową, która jest zarówno oszczędna, jak i szybka w budowie? Frisomat konstruuje przystępne cenowo stalowe hale przemysłowe – z powierzchnią biurową lub bez – dopasowane do potrzeb każdej firmy przemysłowej lub przetwórczej. Nasze hale przemysłowe są wyposażone w wolne przęsła o maks. długości 60 metrów oraz ściany boczne o różnych wysokościach i nie mają żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o długość.

Przygotowane fabrycznie, wysokiej jakości stalowe hale przemysłowe

Może wolisz postawić na przygotowaną fabrycznie, wysokiej jakości halę przemysłową wykonaną ze stali? Skonsultujemy się z Tobą, nakreślimy plany i zaproponujemy prefabrykowaną halę przemysłową, która spełni wszystkie Twoje wymagania – od drzwi (przeciwpożarowych) i suwnic pomostowych po antresole.

Dlaczego warto wybrać halę przemysłową Frisomat?

DOCENIANI NA CAŁYM ŚWIECIE

Nieważne, czy Twoja firma jest zlokalizowana w Moskwie, Marsylii czy Montevideo – możesz zawsze na nas liczyć, niezależnie od miejsca. Możemy postawić Twoją stalową halę w każdym regionie globu – od Afryki i Europy aż po Azję i obie Ameryki.

              ŁATWY MONTAŹ

Szybko i bezpiecznie. Dostarczamy i montujemy wszystkie materiały Twojej hali przemysłowej w błyskawicznym czasie. Jednak bezpieczeństwo pozostaje naszym priorytetem, a nasi pracownicy mają wiele lat doświadczenia w montowaniu stalowych hal przemysłowych.

NIEOFRANICZONE MOŹLIWOŚCI

Niezależnie od tego, czy masz wielką wizję czy chcesz zacząć od małego biznesu, Frisomat będzie towarzyszyć Ci na każdym kroku. Powiększanie stalowych konstrukcji w naszych halach przemysłowych jest szybkie i łatwe.

NIEZMIENNIE UNIKATOWE

Wymagasz – dostajesz. Jako firma przemysłowa masz konkretne wymagania, którymi się kierujemy, aby dopasować halę przemysłową do Twoich branżowych potrzeb

Jak dobrać właściwą stalową halę przemysłową do konkretnych zastosowań?

Nasza budowlana historia Frisomat obejmuje setki hal przemysłowych ze stali, w tym magazyny i hale produkcyjne.

  • Steel buildings for the Hale stalowe dla przemysłu chemicznego. Dopasowane do standardów bezpieczeństwa wymaganych w sektorze chemicznym. Bezpieczne i zgodne ze specyfikacjami określonymi przez naszych monterów.
  • Budynki recyklingu ze stali. Wytrzymałe, a zarazem lekkie. Zapewniają mnóstwo przestrzeni potrzebnej do sortowania i przetwarzania odpadów. Oferują miejsce do parkowania ciężarówek, wózków widłowych i śmieciarek pod bezpiecznym zadaszeniem.
  • Hale stalowe do magazynowania materiałów luzem, takich jak piasek, żwir lub odpady budowlane. Wykończone zgodnie z preferencjami, np. z szerokimi drzwiami wjazdowymi, podwyższeniem z betonowych bloków lub otwartą boczną ścianą.
  • Salony wystawowe i warsztaty. Szybki i niezawodny sposób na wyposażenie się w specjalistyczny obiekt w parku przemysłowym.
  • Hangary lotnicze. Przechowuj bezpiecznie swój samolot lub helikopter dzięki niezwykle pomysłowemu systemowi portowemu.
  • Obiekty tymczasowe. Montowane błyskawicznie, aby zapewnić ochronę przez wiatrem oraz innymi czynnikami pogodowymi, i oferujące świetny stosunek wartości do ceny. Łatwe w recyklingu oraz przemieszczaniu, nawet po kilku latach.