luty 27 2018 0Comment
Nowa szata graficzna strony internetowej Frisomat

Nowa szata graficzna strony internetowej Frisomat

Jak mogli Państwo zauważyć, szata graficzna strony internetowej Frisomat uległa zmianie. „Jesteśmy dumni z tego, że unowocześniliśmy naszą wizytówkę elektroniczną”, mówi prezes Kris Oorts. Nowa strona internetowa zawiera liczne nowe właściwości. „Jednym z przyciągających wzrok elementów jest nasz slogan: „We shelter your business” (tłum.  „Zapewniamy schronienie Twojemu biznesowi”), kontynuuje Dyrektor ds. marketingu Anniek Flemings. „Wiadomość jaką chcemy przekazać jest dwojakiego rodzaju. Można polegać na Frisomat w kwestii najwyższej jakości budynków przemysłowych. Lecz my oferujemy znacznie więcej. Zawsze doradzamy w kwestii znalezienia optymalnego rozwiązania dopasowanego do konkretnych potrzeb. W ten sposób klient wie, że jego biznes jest zabezpieczony mając jednocześnie całkowity spokój ducha, jeśli chodzi o inwestycję jaką poczynił.”

Serie GO i PRO

Do naszej gamy produktów wprowadzone zostały serie GO i PRO. Seria GO to standardowe budynki w konkurencyjnych cenach i szybkie terminy realizacji. Jeśli potrzebują Państwo indywidualnych rozwiązań mogą Państwo liczyć na serię PRO, w ramach której, dzięki naszemu doświadczeniu oraz przemyślanym rozwiązaniom systemowym, oferujemy specjalistyczne doradztwo inwestycyjne tak, aby Państwa nowa hala stalowa była w maksymalny sposób dopasowana do konkretnych potrzeb. „Niezależnie od tego czego Państwo poszukujecie, Frisomat jest ekspertem w projektowaniu, produkcji i montażu budynków przemysłowych. I tak jest nieprzerwanie od roku 1978″, mówi Kris Oorts.

Zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej i czerpania inspiracji z nowych tematów, które się na niej pojawiają.

Jesteście Państwo zainteresowani? Z przyjemnością pomożemy Państwu na wszystkich etapach realizacji projektu.

frisomatadmin