wrzesień 04 2018 0Comment
NOWE BIURO FRISOMAT POLSKA

Nowe biuro Frisomat Polska

W swojej działalności ważne jest, aby dotrzymać kroku marce, którą reprezentujesz na rynku. Dlatego potrzebujesz unikalnego budynku, który odzwierciedla jakość twoich produktów.
Będąc producentem, rozumiemy to bardzo dobrze. Właśnie dlatego sami zaprojektowaliśmy, opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy nasze nowe biuro. W ten sposób nie tylko odpowiednio zadbaliśmy o swój biznes, ale również pokazujemy, że nasze rozwiązania budowlane mogą spełniać wymagania dynamicznie rozwijającej się firmy.
Nasze nowe biuro zostało w 100% wyprodukowane przez Frisomat. To wynik pracy inżynierów, która doprowadziła do stworzenia inteligentnego, kompleksowego rozwiązania, pokazującego tradycję i innowacyjność w sposobie działania Frisomat. Budynek składa się z komfortowego biura oraz przestronnej hali stalowej z przeznaczeniem pod produkcję oraz magazyn.

BIURO

Estetycznie zaprojektowane, dwupiętrowe biuro o powierzchni 380 m² maksymalizuje przestrzeń oraz zapewnia nam przyjemne środowisko pracy. Dodatkowo na antresoli Frisomat została usytuowana przestronna kuchnia połączona z jadalnią. Pomarańczowa elewacja zewnętrzna wyraża naszą tożsamość korporacyjną, a wyjątkową estetykę budynku podkreślają duże przeszklenia.

frisomatadmin