Chlewnie

Komfort zwierząt, niski nakład pracy, redukcja kosztów i możliwość rozbudowy. To wszystko cechy naszych hal rolniczych.

Najlepszy wybór dla Twojej chlewni

Nowoczesna chlewnia zapewnia zdrowie zwierząt i wydajną hodowlę. Ponadto konstrukcja budynków inwentarskich powinna zapewniać bezpieczeństwo, komfort i maksymalną funkcjonalność przy równoczesnych ekonomicznych nakładach na budowę i kosztach użytkowania obiektu. Powinna być też modułowa i w łatwy, bezkolizyjny sposób możliwa do rozbudowy.

Z uwagi na to że praktycznie każda hodowla zwierząt sukcesywnie i stabilnie rozwija się i zwiększa swoje moce produkcyjne odpowiadając na rosnące potrzeby rynku, musi mieć ona zapewnione warunki do szybkiego i ekonomicznego powiększania powierzchni swoich budynków inwentarskich. Dzięki Frisomat jest to wyjątkowo naturalne, przyjazne oraz opłacalne. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom i zoptymalizowanym procesom projektowym, produkcyjnym, logistycznym oraz montażowym nasze hale są doskonałą inwestycją umożliwiającą hodowcom trzody chlewnej ich konkurencyjne, bieżące funkcjonowanie na rynku oraz szybką rozbudowę i rozwój w miarę rosnących potrzeb. Dzięki szerokości do 60 m i nieograniczonej długości oraz rożnym typom obudowy dachu i ścian hale stalowe Frisomat mogą spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

Chlewnie

Twoje korzyści w skrócie

  • Szerokość do 60 m i różne wysokości ścian bocznych
  • Dach płaski lub nachylony pod kątem 10° lub 22°
  • Kontrola temperatury wewnątrz budynku dzięki różnym rodzajom izolacji
  • Możliwość zastosowania energooszczędnej wentylacji
  • Bezproblemowa integracja z najnowszą technologią
  • Ściany boczne wykonane z trwałego, niewymagającego konserwacji materiału chronią panele
  • Łatwe przenoszenie, dostosowywanie i rozbudowa

Chcesz zbudować chlewnię?

Chlewnia – projekt i budowa

Staramy się, aby nasze projekty chlewni spełniały najwyższe standardy jakości, które umożliwią efektywną pracę. Właściwie przygotowany obiekt zapewnia sporo udogodnień, ułatwiających wykonywanie codziennych obowiązków. Bez problemu można w nim zmieniać temperaturę, tak aby była optymalna dla zwierząt, czy odpowiednio ustawiać poziom wentylacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nowoczesna chlewnia musi być funkcjonalna, dlatego jej projekt jest dokładnie konsultowany z zamawiającym. Dzięki temu można właściwie zagospodarować całą przestrzeń tak, aby trzoda chlewna miała wystarczającą ilość miejsca.
Koszt realizacji jest składową ceny użytych materiałów, wykonania oraz transportu. Gwarantujemy całkowitą transparentność w jego wyliczaniu – wszystkie podejmowane przez nas działania są jasne i przejrzyste dla Klientów. Staramy się, aby realizowana przez Frisomat budowa wykorzystywała innowacyjne rozwiązania technologiczne.