Przechowalnia warzyw i owoców

Frisomat specjalizuje się w projektach oraz budowie różnego rodzaju hal spełniających rolę magazynu. Warzywa i owoce wymagają specjalnych warunków. Muszą być przechowywane przez długi czas i w różnych porach roku. Możesz mieć pewność, że Frisomat zbuduje halę magazynową, który można rozbudowywać, co daje naszym Inwestorom komfort stabilnego i ciągłego rozwoju w przyszłości. Inwestycja w przechowalnie owoców i warzyw, która umożliwi składowanie produktów we właściwej temperaturze, wilgotności i przestrzeni, a co za tym idzie wydłużenie terminu ich przydatności do spożycia, może pozytywnie wpłynąć na uzyskiwane wyniki finansowe i zrównoważony rozwój.

Najlepszy wybór dla Twojej hali magazynowej warzyw

Przechowywanie ziemniaków i cebuli oraz różnego rodzaju owoców i warzyw to zadanie dla specjalisty. Zadanie, które Frisomat naprawdę dobrze rozumie. Jako dostawca hal rolniczych projektujemy, produkujemy i montujemy prefabrykowane hale stalowe magazynowe ze stali walcowanej na zimno, dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb, nasze rozwiązania magazynowe umożliwiają składowanie warzyw i owoców luzem oraz w workach i pojemnikach, czy też na europaletach.

Nasze referencje dowodzą, że stajemy na wysokości zadania!

Przechowalnia warzyw i owoców

Twoje korzyści w skrócie

  • Szerokość do 60 m i różne wysokości ścian bocznych
  • Dach płaski lub nachylony pod kątem 10° lub 22°
  • Różne rozwiązania zapewniające naturalne światło wewnątrz budynku
  • Możliwość łatwego zintegrowania inteligentnych systemów wentylacyjnych
  • Kontrola temperatury wewnątrz budynku dzięki różnym rodzajom izolacji
  • Optymalizacja kosztów fundamentów dzięki naszemu unikatowemu rozwiązaniu
  • Łatwe przenoszenie, dostosowywanie i rozbudowa

Chcesz zbudować przechowalnię?

Przechowalnie warzyw i owoców – projekt i budowa

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi, dlatego Klienci mogą mieć pewność, że budowa zostanie wykonana profesjonalnie. W pierwszej fazie realizacji przedstawiamy projekt koncepcyjny przechowalni na owoce i warzywa, jak i koszty realizacji. Daje to szansę na ponowną weryfikację planów, oczekiwań i możliwości potencjalnych nabywców oraz ich finalną akceptację zaproponowanych przez FRISOMAT rozwiązań. Ze względu na fakt, że posiadamy duże międzynarodowe doświadczenie w swojej branży, jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązania, które korzystnie wpływają na wykonywane projekty. Dzięki temu magazynowanie produktów będzie prostsze, a sama przechowalnia zacznie generować większe zyski. Ponadto dbamy o bezpieczny transport oraz montaż wyprodukowanych elementów. Koszt budowy przechowalni warzyw i owoców ustalamy indywidualnie. W dużej mierze jest on uzależniony od powierzchni wysokości, jaką ma stawiany magazyn, zastosowanych rozwiązań technicznych oraz wyposażenia dodatkowego takiego jak bramy, doki, świetliki dachowe, klapy dymowe itp.