Przechowalnia ziemniaków - koszt budowy

Przechowywanie ziemniaków i cebuli to zadanie dla specjalisty. Modułowość, wydajna wentylacja i kontrola temperatury to tylko niektóre cechy naszej hali stalowej do magazynowania ziemniaków.

Najlepszy wybór dla Twojej hali do przechowywania ziemniaków

Przechowywanie ziemniaków i cebuli to zadanie dla specjalisty. Zadanie, które Frisomat naprawdę dobrze rozumie. Na podstawie naszego doświadczenia wiemy, że temperatura, zakres wilgotności, poziom CO2, szybkość załadunku, cyrkulacja powietrza i oświetlenie to kryteria ważne dla efektywnego i idealnego magazynu.

Jako dostawca hal rolniczych projektujemy, produkujemy i montujemy prefabrykowane hale magazynowe ze stali walcowanej na zimno, dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb do magazynowania materiałów luzem oraz w workach, skrzyniach, czy europaletach.

Nasze referencje dowodzą, że stajemy na wysokości zadania!

Przechowalnia ziemniaków

Twoje korzyści w skrócie

  • Szerokość do 60 m i różne wysokości ścian bocznych
  • Dach płaski lub nachylony pod kątem 10° lub 22°
  • Różne rozwiązania zapewniające naturalne światło wewnątrz
  • Możliwość łatwego zintegrowania systemów wentylacyjnych
  • Kontrola temperatury wewnątrz dzięki zastosowaniu różnych rodzajów izolacji dostosowanych do Twojej lokalizacji i odmian ziemniaków
  • Optymalizujemy koszty fundamentów dzięki naszemu unikatowemu rozwiązaniu
  • Łatwe przenoszenie, dostosowywanie i rozbudowa

Chcesz zbudować przechowalnię?

Przechowalnie ziemniaków- projekt i budowa magazynu

Jako doświadczony producent hal stalowych Frisomat proponuje również budowę przechowalni na ziemniaki i cebulę, która umożliwi ich właściwe magazynowanie. W związku z tym, że są warzywami, których przechowalnictwo jest możliwe przez długi czas, należy zadbać o właściwe warunki składowania. Przede wszystkim wykonanie obiektu pod przechowalnie musi zostać zrealizowane przez specjalistów, którzy wiedzą jakie właściwości funkcjonalne takiego miejsca są najważniejsze i na co należy zwrócić szczególną uwagę. Ponadto, nasi pracownicy są w stanie dopasować odpowiednie rozwiązania technologiczne, do potrzeb zleceniodawców. Umożliwia to zaprojektowanie przestrzeni dostosowanej do oczekiwań. Koszt, jaki pochłonie budowa, jest ustalany indywidualnie z każdym Klientem zaraz po sporządzeniu kosztorysu określającego liczbę wykorzystywanych materiałów oraz inne usługi realizowane w ramach projektu. Magazyn do ziemniaków i cebuli zostanie wykonany z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu przechowalnia będzie mogła z powodzeniem pełnić swoją rolę przez wiele lat, dając również możliwość jej rozbudowy.